مسکو: مهمترین مساله جلوگیری از افزایش تنش میان ایران و آمریکا است

15

1398/2/27

21:26


واسیلی نبنزیا گفت: مهم ترین مساله هم اکنون جلوگیری از افزایش تنش میان ایران و آمریکا برای جلوگیری از بروز هرج و مرج در منطقه است.

مسکو: مهمترین مساله جلوگیری از افزایش تنش میان ایران و آمریکا است

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، واسیلی نبنزیا، نماینده روسیه در سازمان ملل در جلسه ویژه شورای امنیت پیرامون سوریه گفت: مهم ترین مساله هم اکنون جلوگیری از افزایش تنش میان ایران و آمریکا برای جلوگیری از بروز هرج و مرج در منطقه است.

نبنزیا در نشست ویژه شورای امنیت در مورد سوریه گفت: روسیه بر پایبندی خود به مناطق آتش بس تاکید دارد و به مذاکرات برای رسیدن به ثبات در شمال سوریه ادامه می دهد.

وی ضمن محکومیت حمایت از تروریست‌ها گفت: به حملات خود علیه تروریست‌های در سوریه ادامه می دهیم، غیرنظامیان گروگان های تروریست های ادلب شده اند.

نبنزیا تاکید کرد: روسیه بر پایبندی خود به مناطق آتش بس تاکید دارد و به مذاکرات برای رسیدن به ثبات در شمال سوریه ادامه می دهد، حملات ما علیه تروریست ها در منطقه آتش بس ادلب بوده و آنها را از این منطقه خارج کردیم، تحریک تروریست ها، پایگاه هوایی روسیه در سوریه را به خطر می اندازد.

وی خاطرنشان کرد: شاهد افزایش فعالیت های هیات تروریستی تحریر الشام هستیم که بحران منطقه را افزایش می دهد، ما با تروریست ها در سوریه مبارزه می کنیم، باید از استانداردهای دوگانه در خصوص وضعیت سوریه دست برداریم.

نماینده روسیه گفت: ائتلاف ادعایی، شهر رقه سوریه را منهدم و هزاران غیر نظامی سوریه را کشت در حالی که هیچ کس درباره آن سخن نمی گوید.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو