کمک ۱۷ میلیاردی کاشانی‌ها به مناطق سیل‌زده

منبع: برترین ها

17

1398/2/27

21:27


مسؤول ستاد بازسازی عتبات عالیات کاشان گفت: مردم کاشان همچون گذشته همواره در کنار مردم آسیب‌دیده هستند و تا حد توانشان به مردم این مناطق کمک‌رسانی می‌کنند که تاکنون این کمک‌ها بالغ‌ بر 17 میلیارد تومان شده است.

خبرگزاری فارس: رضا کاظمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار درباره آخرین وضعیت کمک‌رسانی مردم کاشان از طریق نهادها و ارگان‌های مختلف به مناطق سیل‌زده اظهار کرد: مردم شریف کاشان همچون گذشته همواره در کنار مردم آسیب‌دیده هستند و تا حد توانشان به مردم این مناطق کمک‌رسانی می‌کنند که تاکنون بالغ‌بر حدود 17 میلیارد تومان شده است.

مسؤول ستاد بازسازی عتبات عالیات کاشان عنوان کرد: تاکنون مردم کاشان از طریق هلال‌احمر 5 میلیارد و 700 میلیون تومان به‌ صورت نقدی و غیرنقدی، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی 2 میلیارد و 400 میلیون تومان، کمیته امداد یک میلیارد و 800 میلیون تومان، کمیته‌های محلی یک میلیارد و 500 میلیون تومان، موکب‌های شانزده‌گانه در کاشان و آران و بیدگل 2 میلیارد و 700 میلیون تومان و مؤسسه قمر بنی‌هاشم 3 میلیارد تومان به مردم مناطق سیل‌زده کمک کرده‌اند.

وی با اشاره به این‌که در کاشان صنعت فرش رونق و جایگاه ویژه‌ای دارد، افزود: همچنین ما به این مناطق قول 20 هزار متر فرش را نیز داده‌ایم که تاکنون برای این امر به‌ صورت جداگانه 2 میلیارد تومان جمع‌آوری‌ شده است.

کاظمی در پایان بیان کرد: همچنین ساخت 200 واحد مسکونی مناطق سیل‌زده به کاشانی‌ها محول شده است که برای هر واحد مبلغ 20 میلیون تومان را در نظر گرفته‌ایم که امید داریم خیران و مردم کاشان در این امر نیز همچون قبل وارد میدان شوند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو