بازی Rainbow Six Siege یک میلیارد فروخت

منبع: گیم فا

20

1398/2/27

21:35


بازی Rainbow Six Siege  یک میلیارد فروخت

یوبی‌سافت (Ubisoft) دیروز گزارش مالی خود را منتشر کرد. براساس این گزارش یوبی‌سافت رشد مالی خوب و رو به بالایی داشته است. آمارهای فروش منتشر شده بیشتر از حد انتظار بودند و موارد زیادی را از این آمارها یاد گرفتیم. همانطور که اطلاع دارید استودیوی مذکور سه عنوان موردانتظار هم در دست دارد که قرار است در ماه مارس سال آینده منتشر نماید. در آمار فروش بازی‌ها، عناوینی چون Far Cry 5 و The Division 2 نقش موثری داشتند. در میان عنوان‌های پرفروش این کمپانی نام بازی Rainbow Six Siege هم به چشم می‌خورد که با فروش ۱ میلیارد دلاری خود یکی از بازی‌های پرفروش و موفق یوبی‌سافت به حساب می‌آید.

بازی Rainbow Six Siege در سال ۲۰۱۵ با انتقادات زیادی معرفی و عرضه شد. این عنوان یکی از اولین تجربه‌های یوبی‌سافت در زمینه‌ی GaaS بود و هنوز هم با گذشت چندین سال از زمان انتشار آن شاهد بروزرسانی‌هایی مربوط به مسابقات سالیانه و غیره هستیم.

همانطور که در بالا هم گفتیم این بازی توانسته در مدت زمان حدود ۴ سال، ۱ میلیارد دلار بفروشد و اگر بخواهیم واضح‌تر صحبت کنیم باید بگوییم ۴۵ میلیون بازی‌باز این بازی را تجربه کردند. تعداد مخاطبان Rainbow Six Siege از اول آوریل سال ۲۰۱۸ تا ۳۱ مارس ۲۰۱۹ چهل درصد رشد داشته است. در هرصورت انتقادهای زیادی به مدل GaaS بازی وجود دارد اما درنهایت یوبی‌سافت توانست با تمام مشکلات کوچک و بزرگ این بازی، رضایت کاربران جلب کند.

بازی Rainbow Six Siege اکنون برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی موجود است.

نظر شما همراهان همیشگی گیمفا در رابطه با آمار فروش این بازی چیست؟ به‌نظر شما چه عاملی سبب شده تا این بازی فروش خوبی داشته باشد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو