بازی و سرگرمی؛ Rainbow Six Siege از زمان عرضه بیش از یک میلیارد دلار درآمد داشته است

منبع: طرفداری

56

1398/2/27

22:07


بازی و سرگرمی؛ Rainbow Six Siege از زمان عرضه بیش از یک میلیارد دلار درآمد داشته است

بازی تیراندازی Rainbow Six Siege بیش از یک میلیارد دلار درآمد برای کمپانی یوبیسافت ایجاد کرده است.

طرفداری - در جزئیات جدیدی که از گزارش مالی شرکت یوبیسافت منتشر شده است، مشخص شد که درآمد بازی محبوب Rainbow Six Siege از زمان عرضه تا به امروز بیش از یک میلیارد دلار بوده است، همچنین بازی Far Cry 5 پرفروش‌ترین بازی شرکت یوبیسافت در نسل هشتم کنسول‌های بازی لقب گرفته است.

به گزارش وبسایت VG247، شرکت یوبیسافت وضعیت دو بازی بزرگ خود یعنی Far Cry 5 و Rainbow Six Siege را تشریح کرده است. در گزارشی که کمپانی یوبیسافت برای سال مالی 2019 خود منتشر کرده است، این ناشر بازی‌های ویدیویی جزئیات جالبی راجع به دو عنوان فارکرای 5 و رینبو سیکس سیج به اشتراک گذاشته است. بازی Far Cry 5 که در ماه مارس سال گذشته عرضه شد، تا به امروز تمام عناوین دیگر یوبیسافت که برای کنسول‌های نسل هشتم منتشر شده بودند را از نظر فروش شکست داده است. لازم به ذکر است که این رکورد از لحاظ تعداد واحد فروخته شده محاسبه شده است و نه میزان درآمد کلی.

همچنین در ارتباط با بازی Rainbow Six Siege، کمپانی فرانسوی اعلام کرد این بازی اعتیادآور، از زمان عرضه در سال 2015، تاکنون بیش از 1.12 میلیارد دلار درآمد کسب کرده است. این درمد از طریق فروش نسخه‌های بازی، پرداخت‌های درون برنامه‌ای و سیزن پَس تامین شده است. Rainbow Six Siege که رکورد بیشترین مدت زمان پشتیبانی یک بازی توسط کمپانی یوبیسافت را نیز در اختیار دارد، در سه سال اخیر از همه نظر رشد داشته است. یوبیسافت همچنین اعلام کرد که اکنون بیش از 45 میلیون نفر Rainbow Six Siege را بازی کرده‌اند و بازی از نظر تعداد مخاطبان در 12 ماه اخیر، 40 درصد رشد داشته است.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو