پیام تبریک استاندار کرمانشاه به مناسبت روز جهانی ارتباطات

16

1398/2/27

22:19


استاندار کرمانشاه با صدور پیامی، فرا رسیدن روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را به فعالان این عرصه تبریک گفت. استاندار کرمانشاه روز روابط عمومی را تبریک گفت

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،در پیام هوشنگ بازوند آمده است: «۲۷ اردیبهشت ماه روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی بر فعالان این عرصه، به ویژه اعضای شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان که با تلاش بی‌وقفه و صادقانه به دنبال تنویر و اقناع افکار عمومی و انعکاس خدمات دولت تدبیر و امید به هم استانی‌های عزیز هستند، مبارک باد.

امید آنکه در سال ۹۸ که به تعبیر رهبر معظم انقلاب سال رونق تولید است، روابط عمومی‌های استان کرمانشاه به رسالت خود برای ترویج فرهنگ مشارکت همگانی برای توسعه و معرفی کرمانشاه کهن به عنوان چهره‌ی زیبای ایران اسلامی، نهایت همت و اهتمام خویش را به کار گیرند و با نقش‌آفرینی در رفع موانع سرمایه گذاری و حرکت در مسیر رونق تولید، زمینه‌ساز تحول و شکوفایی دیار مرزداران و سرافرازان باشند.

از عموم مدیران کل دستگاه‌های اجرایی استان نیز می‌واهم که با توجه بی ریغ، حمایت تمام‌قد و تقویت بنیه روابط عمومی ها، در راستای ارتقای نظام اطلاع‌رسانی استان کوشا باشند»

انتهای  پیام/ز

۲۷ اردیبهشت ماه روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو