تجمع گسترده هواداران رم مقابل دفتر باشگاه؛ آنها قویا خواستار خروج پالوتا شدند (عکس)

تجمع گسترده هواداران رم مقابل دفتر باشگاه؛ آنها قویا خواستار خروج پالوتا شدند (عکس)


منبع: طرفداری

19

1398/2/27

22:29


تجمع گسترده هواداران رم مقابل دفتر باشگاه؛ آنها قویا خواستار خروج پالوتا شدند (عکس)

دوران پالوتا در رم رو پایان است؟

طرفداری- پس از کنار گذاشته شدن دنیله ده روسی از ترکیب رم برای فصل آینده، رابطه هواداران با مسئولان جالوروسی و مشخصا مالک این باشگاه، جیمز پالوتا به شدت خراب شده است.

روز گذشته فایل صوتی منتسب به دنیله ده روسی در فضای مجازی منتشر شد که در آن ده روسی در واتس آپ در گفتگویی با یکی از دوستانش توضیح می دهد حاضر است بدون دریافت دستمزدی ثابت و به ازای تعداد بازی هایش برای رم، قرارداد خود را تمدید کند. ده روسی در این فایل می گوید حاضر است به خاطر رم دستمزد ثابتی دریافت نکند و با توجه به میزان آمادگی اش در طول فصل مثلا به ازای هر بازی 100 هزار یورو دریافت کند. او تایید کرد مسئولان باشگاه با این ایده اش موافق هستند اما پس از اینکه ماه ها هیچ یک از مقامات رسمی باشگاه برای تمدید قرارداد با ده روسی تماس نگرفتند، کاپیتان رم متوجه شده که زمان ترک پایتخت ایتالیا فرا رسیده است.

هواداران جالوروسی که از سیاست های باشگاه در بازار نقل و انتقالات ناراضی بودند، پس از این رفتار باشگاه با کاپیتان وفادارشان به شدت عصبانی شدند. طی روزهای اخیر بنرهایی اعتراض آمیز در سطح شهر رم دیده شد اما اعتراضات به خارج از ایتالیا هم کشیده شده است. در سیدنی، لندن، پاریس و بوستون نیز هواداران معترض با بنرهایی خواستار خروج پالوتا و بالدینی از رم شدند. در فضای مجازی نیز رمی ها فعال بودند؛ آنها با حمله به صفحه رسمی باشگاه رم در توئیتر و اینستاگرام، نارضایتی خود از اقدامات پالوتا را بیان کردند. صفحه فیس بوک و اینستاگرام باشگاه بوستون سلتیکس نیز در امان نبود. پالوتا یکی از سهامداران اصلی این باشگاه آمریکایی است. هواداران رم در صفحات رسمی بوستون سلتیکس نیز اعتراض خود نسبت به پالوتا را ابراز کردند.

اما به نقل از رمانیوز؛ امروز هزاران نفر از هواداران رم با در دست داشتن تصویری از ده روسی، مقابل دفتر باشگاه در پایتخت ایتالیا تجمع کردند. آنها ساعت ها با شعارهایی نارضایتی خود از وضعیت کنونی باشگاه را نشان دادند. هواداران جالوروسی به وضوح خواهان رفتن جیمز پالوتا و فروش باشگاه هستند. برخی از شعارها عبارتند بودند از:"اجنبی ها افتخارات و نمادهای باشگاه را پایین کشیدند"؛ "این مدیران شایسته کوچکترین احترام نیستند"؛ رم برای ما یک افسانه است و برای آنها یک تجارت"؛ "ما از شما دستمزد نمی گیریم پس ساکت نخواهیم ماند"؛ "رم متعلق به ماست، رمِ ما را آزاد کنید"؛ "ما از شما استادیوم نمی خواهیم، رم را بفروشید."

گفته می شود هواداران افراطی رم خداحافظی ده روسی را نمی توانند بپذیرند بنابراین در بازی با پارما مانع انجام این کار خواهند شد. هدف اصلی آنها، خداحافظی پالوتا از رم است.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو