لوورن: از عدم قهرمانی در لیگ برتر، ناامید شدیم؛ فینال بزرگی پیش رو داریم و مطمئنم با لبخند به آنفیلد بازخواهیم گشت

منبع: طرفداری

12

1398/2/27

22:57


لوورن: از عدم قهرمانی در لیگ برتر، ناامید شدیم؛ فینال بزرگی پیش رو داریم و مطمئنم با لبخند به آنفیلد بازخواهیم گشت

مدافع 29 ساله قرمزها معتقد است تیمش در این فصل، فوق العاده بوده و کیفیت بالایی داشته است.

طرفداری - دژان لوورن مدافع قرمزها عنوان کرد که تیمش در رقابت های فصل آینده نیز، یکی از مدعیان اصلی کسب جام خواهد بود. شاگردان یورگن کلوپ با 97 امتیاز و یک امتیاز کمتر نسبت به منچسترسیتی، به عنوان نایت قهرمانی رقابت های لیگ برتر دست یافتند.

به گزارش dailymail، با این که قرمزها علی رغم شایستگی، از قهرمانی در رقابت های لیگ برتر در این فصل بازماندند، اما آن ها در فینال رقابت های لیگ قهرمانان اروپا حضور دارند و می توانند با غلبه بر تاتنهام، جام قهرمانی این رقابت ها را به آنفیلد بیاورند. دژان لوورن اظهار داشت که حضور در فینال لیگ قهرمانان اروپا برای دومین سال پیاپی، نشانگر پیشرفت روز افزون لیورپول است. او در گفت و گو با وب سایت رسمی لیورپول، عنوان کرد:

اگر به عملکرد ما در 3 سال اخیر توجه کنید، متوجه پیشرفتمان در هر فصل خواهید شد. از وقتی که کلوپ به باشگاه آمد، هر سال نسبت به سال گذشته بهتر شدیم. سال گذشته فصل بسیار خوبی را سپری کردیم و علی رغم مصدومیت های پر تعداد بازیکنانمان، به فینال لیگ قهرمانان اروپا رسیدیم. در این فصل و با حضور بازیکنان جدید، با کسب 97 امتیاز نایب قهرمان لیگ برتر شدیم. این فوق العاده است. از طرفی دیگر، دوباره به فینال لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کردیم. ما سال آینده نیز یکی از مدعیان جدی کسب جام خواهیم بود. با چنین تیمی، فقط پیشرفت خواهیم کرد. 

با توجه به صحبت های لوورن، نکته اصلی برای حضوری موفق در فصل آینده، نگه داشتن بازیکنان ترکیب فعلی در کنار هم و تصمیم گیری های درست است. او اظهار داشت:

ما تیم جوانی داریم و در حال تجربه اندوزی هستیم. مسئله اصلی این است که بازیکنان فعلی را در کنار هم نگه داریم و اگر بازیکنان جدیدی برای پیشرفت بیشتر تیم، جذب شوند، به آن ها خوش آمد خواهیم گفت. اما در حالت کلی، اگر کیفیت ما را بررسی کنید متوجه می شوید که کیفیت بالایی داریم. 

از دست دادن قهرمانی لیگ برتر در رقابتی نزدیک با منچسترسیتی دومین شکست سخت لورن در ده ماه اخیر در کنار شکست در فینال جام جهانی مقابل فرانسه محسوب می شود. او عنوان کرد که این ناکامی ها می توانند با غلبه بر تاتنهام در فینال مادرید، به پایان برسند. لوورن بیان کرد:

اگر بگویم که از عدم قهرمانی در لیگ برتر، ناامید نشدیم، دروغ گفتم. وقتی که در بازی آخر مقابل ولورهمپتون در ورزشگاه آنفیلد پیروز شدیم و به رختکن رفتیم، حس عجیبی داشتیم. ما 97 امتیاز کسب کردیم اما از قهرمانی بازماندیم و از لحاظ کسب امتیاز، برای باشگاه تاریخسازی کردیم. با این حال، باید به طور کلی از عملکردمان در این فصل راضی باشیم. ما هر چه در توان داشتیم گذاشتیم. فصلی فوق العاده را به خصوص در آنفیلد سپری کردیم و فکر می کنم که طرفدارانمان از بازی هایمان، به خصوص بازی مقابل بارسلونا، بسیار لذت بردند. فینال بزرگی پیش رو داریم و مطمئن هستم که با لبخند به آنفیلد بازخواهیم گشت.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو