شایعه: شرکت یوبی‌سافت به‌زودی از عنوان بتل رویال Hyper Scape رونمایی خواهد کرد

منبع: گیم فا

5

1399/4/10

00:08


شایعه: شرکت یوبی‌سافت به‌زودی از عنوان بتل رویال Hyper Scape رونمایی خواهد کرد

به نظر می‌رسد یوبی‌سافت (Ubisoft) در حال آماده سازی اعلامیه‌ای شگفت انگیز از یک بازی کاملا جدید است که شاید خیلی‌ها آن را ندیده باشند و مورد خاصی که تقریبا به بیرون درز نکرده است و بسیار این عدم درز اطلاعات اتفاق غافلگیر کننده‌ای به‌حساب می‌آید.

طبق منابع ناشناس ، یوبی‌سافت امروز با نام رمزگذاری شده Prisma Dimensions دست به ساخت یک بازی جدید می زند. این بازی در واقع Hyper Scape نام دارد و در سبک تیراندازی اول شخص که توسط Ubisoft Montreal ، استودیوی سازنده‌ی عناوین Rainbow Six و Assassin’s Creed ساخته شده است. طبق گزارش‌ها Hyper Scape در فضایی شبیه‌سازی و آینده‌گرا قرار دارد. این بازی هفته‌ی آینده در قالب یک نسخه‌ی آزمایشی منتشر خواهد شد و در تاریخ ۲۲ تیر ماه ۱۳۹۹ ( ۱۲ ژوئیه ۲۰۲۰) به‌طور کامل عرضه می‌شود. احتمالا با اعلامیه ای برای رویداد دیجیتالی یوبی‌سافت فوروارد (Ubisoft Forward) معرفی خواهد شد. این عنوان در ابتدا برای پلتفرم رایانه‌های شخصی راه اندازی می‌شود و کنسول‌ها سکوی پرتاب بعدی در اواخر سال خواهند بود.

یوبی‌سافت برنامه دارد صدها نفر از استریمرها، بازی‌بازان حرفه ای، اصحاب رسانه ها و یوتیوبرزها را برای بازی با هم دعوت کند. برداشت‌ها و فیلم‌های گیم‌پلی از این قسمت در طی هفته‌های آینده به اشتراک گذاشته می‌شوند. البته، این اطلاعات رسمی نیست و مانند هر گونه نشت اخبار، این را به‌عنوان خبر نهایی در نظر نگیرید. هرچند به‌نظر می‌رسد این خبر احتمالا طی یک هفته تأیید می‌شود، بنابراین به‌زودی متوجه می‌شویم. با ما برای مطالب بیشتر در آینده همراه باشید.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو