طناب دار به گردن قاتل کرمانشاهی نیفتاد!

منبع: رکنا

2

1399/4/10

10:05


طناب دار به گردن قاتل کرمانشاهی نیفتاد!

بخشش محکوم به قصاص با تلاش ستاد تالیف قلوب کرمانشاه

خبرگزاری میزان- رییس شورا‌های حل اختلاف استان کرمانشاه از بخشش محکوم با تلاش ستاد تالیف قلوب کرمانشاه و گذشت اولیای دم خبر داد

جبار تجری گفت: با تلاش شبانه روزی ستاد تالیف قلوب کرمانشاه یک پرونده قتل منجر به گذشت اولیای دم شد.

درگیری پدر زوجه و مقتول

وی اظهار داشت: در پی درخواست ازدواج فردی با خانواده‌ مقتول، متاسفانه از طرف خانواده‌ زوجه مخالفت شدید صورت می‌پذیرد و همین امر موجبات کدورت و درگیری بین پدر زوجه و مقتول می شود و متاسفانه موجب قتل و کشته شدن احدی از این خانواده می شود.

رییس شورا‌های حل اختلاف استان کرمانشاه ادامه داد: پس از ورود مراجع انتظامی و تشکیل پرونده‌ مقدماتی و دستگیری قاتل و اعزام به دادسرای شهرستان اسلام آباد غرب، بازجویی‌های اولیه و تکمیل پرونده انجام که نهایتا حکم قصاص قاتل صادر می‌شود.

پرونده قصاص ختم به خیر شد

رییس ستاد تالیف قلوب استان کرمانشاه ادامه داد: این پرونده به درخواست خانواده‌ قاتل و دستور دادستان دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان اسلام آباد غرب به ستاد تالیف قلوب ارجاع و پس از تشکیل جلسات متوالی در شهرستان و مرکز استان و تلاش‌های شبانه روزی و بی وقفه ستاد تالیف قلوب استان و خصوصا تلاش‌های بی شائبه رییس شعبه ۴۴ و دیگر اعضا در حضور دادستانی شهرستان اسلام آباد غرب رضایت بی قید و شرط این خانواده اخذ و پرونده‌ای دیگر ختم به خیر و سازش شد.

جبار تجری گفت: ترویج فرهنگ گذشت، بخشش و فداکاری موجب تقویت مهر و محبت و نوع دوستی در جامعه می‌شود و کاهش جرائم وآسیب‌های اجتماعی را به دنبال دارد.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو