آئولاس: دیپای فصل را با لیون تمام می کند؛ باید به برخی از مهره ها اجازه جدایی بدهیم

منبع: طرفداری

3

1399/4/10

10:11


آئولاس: دیپای فصل را با لیون تمام می کند؛ باید به برخی از مهره ها اجازه جدایی بدهیم

ریاست باشگاه لیون به دنبال اتخاذ بهترین تصمیم ها در بازار نقل و انتقالات است. 

طرفداری - آینده ممفیس دیپای همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد ولی ژان میشل آئولاس گفته است که این بازیکن در دیدار نهایی لیگ کاپ فرانسه مقابل پاری سن ژرمن و همچنین در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا برابر یوونتوس به میدان خواهد رفت. 

به گزارش اکیپ، دیپای که از مصدومیتی شدید برگشته است، در 18 بازی طی فصلی که گذشت 14 بار برای تیمش گلزنی کرد. آئولاس در مورد وضعیت این مهاجم هلندی گفت:

او در فینالی که پیش روی ما قرار دارد، بازی خواهد کرد. متأسفانه پنجره نقل و انتقالات فقط تا تاریخ 13 اکتبر باز خواهد بود، پس ما باید تا آن موقع تیم خودمان را تکمیل کنیم. 

برنامه لیون برای نقل و انتقالات

با توجه به این که فقط قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا می تواند لیون را به سهمیه فصل بعدی این رقابت ها برساند و شانس چنین اتفاقی چندان زیاد نیست، آن ها از همین حالا آماده جدایی برخی از ستارگان خود می شوند. گفته می شود امین گویری به نیس منتقل خواهد شد و لوکاس توزار راه هرتابرلین را در پیش خواهد گرفت. 

یکسری ها جدا خواهند شد و ما باید در این باره تصمیم گیری کنیم چون همین الان هم بیش از 30 بازیکن در اختیار داریم. باید به برخی اجازه جدایی بدهیم، عده دیگری قرضی جدا شوند و باید برای بستن تیمی خوب به توافق برسیم. پس از چنین بحرانی، هدف ما باید رتبه های بالای جدول باشد. از قهرمانی صحبت نمی کنم، ولی چرا که نه؟


همچنین بخوانید:

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو