آیفون اس ای ۲ پلاس اپل با پردازنده A13 عرضه می‌شود

منبع: گجت نیوز

3

1399/4/10

10:11


آیفون اس ای ۲ پلاس اپل با پردازنده A13 عرضه می‌شود

گزارشی منتشر شده که نشان می‌دهد گوشی آیفون اس ای ۲ پلاس – Apple iPhone SE 2 Plus امسال همراه با چیپست A13 Bionic اپل عرضه خواهد شد.

اپل، غول گوشی‌ساز آمریکایی پیش از پایان سال از چند گوشی رونمایی خواهد کرد. از زمان عرضه خانواده آیفون ۱۱، انتقادهای زیادی به این شرکت بابت قیمت محصولاتش شده است. بسیاری از کاربران شکی به کیفیت بالای آیفون‌های اپل ندارند، با این حال از این گلایه دارند که چرا اپل با این سیاست قیمت گذاری، برای خودش رقبای اندرویدی ارزان قیمت‌تر ساخته است. پس از آن اپل تصمیم گرفت قیمت گوشی‌های خانواده آیفون ۱۱ خودش را در چین و چند بازار بزرگ جهان بکاهد. علاوه بر این خانواده SE خودش را نیز با معرفی یک مدل جدید که برچسب قیمتی میان‌‌رده روی آن خورده بود، به‌روز کرد. نسل جدید آیفون اس ای اپل هرچند کوچک،‌ اما توانمند است.

اما احیای ناگهانی خط تولید خانواده آیفون اس ای، یک حرکت بلند مدت نبود. طبق گفته‌ی منابع نزدیک به اپل، گوشی آیفون اس ای ۲ پلاس که نسخه‌ی بزرگ‌تر اس ای ۲ است نیز به تراشه A13 مجهز خواهد بود. در مورد نسل بعدی آن، گوشی آیفون اس ای ۳ نیز چنین گمانه‌زنی‌های مشابهی وجود دارد.

بر اساس گزارش‌های پیشین، iPhone SE 2 Plus از طراحی تمام صفحه با یک اسکنر اثر انگشت روی فریم کناری خودش بهره‌مند خواهد بود. ما مشتاقانه در انتظار ملاقات با این گوشی هستیم تا طراحی آن را از نزدیک ببینیم.

اما چرا اس ای ۳ نیز به تراشه A13 مجهز خواهد بود؟ از آنجا که بین عرضه SE 2 Plus و SE 3 کمتر از ۱۲ ماه فاصله خواهیم داشت و همچنین اپل به خاطر مهار قیمت نهایی، پشتیبانی از شبکه ۵G‌ را به این مدل گوشی‌‌ها نخواهد آورد، بنابراین می‌توان انتظار داشت که اپل همچنان به استفاده از این تراشه اصرار داشته باشد.

اما اپل به جز مدل جدید اس ای، در پاییز امسال از چهار مدل گوشی از سری آیفون ۱۲ نیز به نام‌های iPhone 12، iPhone 12 Max، iPhone 12 Pro و iPhone 12 Pro Max رونمایی خواهد کرد.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو