اتفاق تلخ در عصر جدید ، پرت شدن شرکت کننده از ارتفاع

منبع: پرشین وی

7

1399/4/10

10:17


در این ویدئو صحنه اتفاق تلخ در عصر جدید را که باعث مصدومیت شرکت کننده شد می بینید

اتفاق تلخ در عصر جدید ، پرت شدن شرکت کننده از ارتفاع

پس از پخش چندین قسمت از برنامه عصر جدید در سال های اخیر برای اولین بار اتفاق وحشتناکی هنگام ضبط برنامه رخ داد. متاسفانه یکی از شرکت کنندگان حین اجرایش از ارتفاع پرت شد و آسیب دید. در ادامه در پرشین وی ویدئوی لحظه بروز این اتفاق تلخ در عصر جدید را ببینید

بروز اتفاق تلخ در عصر جدید

در قسمت آخر مرحله مقدماتی عصر جدید متاسفانه اتفاق تلخی روی داد که در ادامه می بینید

ویدئوی پرت شدن شرکت کننده عصر جدید روی صحنه

جزئیات بیشتر درباره سانسور حادثه دلخراش در عصر جدید

یک شنبه ‌شب در آخرین قسمت مرحله اول فصل دوم «عصر جدید»، برای نخستین بار
یک شرکت‌کننده این مسابقه روی صحنه دچار سانحه نسبتاً جدی شد و به بیمارستان انتقال یافت.

این اتفاق برای گروه «پارسوماش» افتاد که حرکات نمایشی با طناب اجرا می‌کردند.
کیفیت این حادثه و مواجهه «عصر جدید» با آن چگونه بود؟ ماجرا چه بود؟
از اجرای گروه «پارسوماش» حدود ۲ دقیقه گذشته بود که سانحه رخ داد.

در ۲ دقیقه ابتدایی، تنها یک نفر روی صحنه به اجرای حرکات نمایشی می‌پرداخت و با توجه به آن که این شرکت‌کننده‌ها در قالب یک «گروه» به «عصر جدید» آمده بودند، به نظر می‌رسد، «رضا» که دچار سانحه شده، در جایی بالای دکور صحنه منتظر آغاز اجرای خود و ملحق شدن به هم‌گروهی‌اش بود که پیش از این اتفاق، سقوط کرد. در نهایت اجرا به‌هم ریخت و شرکت‌کننده مصدوم به بیمارستان انتقال یافت.

اتفاق تلخ در عصر جدید

حادثه در عصر جدید

کیفیت نمایش چگونه بود؟

قاب «عصر جدید» از یکی دو ثانیه پیش از واقعه سقوط «رضا»، روی داوران، تماشاگران و مجری ثابت ماند و هیچ بخشی از اصل سانحه را نشان نداد. به نظر می‌رسد مجری و داورها ابتدا شک کردند که آیا این اتفاق، برنامه‌ریزی‌شده و بخشی از اجرای گروه «پارسوماش» است یا واقعا سانحه‌ای رخ داده. بعد آن ها به همراه مربی و گروه اورژانس حاضر، به بالای سر مصدوم رفتند و بقیه ماجرا که روی آنتن رفت. یک شنبه‌شب و همچنین دیروز، بحث بر سر نمایش یا نمایش ندادن اصل واقعه، در فضای مجازی داغ شد و اغلب کاربران شبکه‌های اجتماعی می‌خواستند ویدئوی اصل ماجرا را ببینند.

با توجه به این که از چگونگی وقوع سانحه اطلاعی در دست نیست، بالطبع نمی‌توان در این باره اظهارنظر کرد، اما مرور موارد مشابه در مسابقات استعدادیابی مشابه، نشان می‌دهد رویه‌ای که «عصر جدید» در نمایش واکنش‌های داوران و تماشاگران پیش گرفت، اقدامی غیرعادی نبود. به هر حال باید احوالات مخاطبان را هم در نظر داشت و با توجه به این موضوع، تصمیم گرفت. هرچند تاکید دوباره لازم است که با توجه به نامشخص بودن ابعاد حادثه، نمی توان حکم قطعی داد.

اینستاگرام و خبرآنلاین

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو