Dying Light 2 به اندازه‌ی چندین عنوان محتوا خواهد داشت

منبع: گیم فا

18

1398/2/27

23:36


Dying Light 2 به اندازه‌ی چندین عنوان محتوا خواهد داشت

به نظر می‌رسد در مقایسه با نسخه‎ی نخست سری، استودیوی تک‌لند (Techland) برخورد و نگرش متفاوتی نسبت به بسیاری از مسائل دومین نسخه از سری Dying Light داشته است. اگرچه همچنان شاهد یک دنیای وسیع و مکانیک‌ها و سیستم‌ها متفاوت در این بازی هستیم ولی در کنار این موضوع، تیم سازنده اهمیت بسیار زیادی برای روایت داستان، تصمیم‌های بازی‌بازان و تاثیر آن‌ها در پایان و جهان بازی قائل شده است.

به نظر می‌رسد کنار هم قرار گرفتن همه‌ی این ویژگی‌ها و سیستم‌ها باعث شده است تا با یک بازی پرمحتوا و غنی طرف باشیم. تهیه کننده‌ی استودیوی تک‌لند، آقای کورنل جسکولا (Kornel Jaskula)، در جدیدترین مصاحبه‌ی خود با وب‌سایت GamesRadar بیان کرده است که به اعتقاد ایشان، بازی Dying Light 2 «به اندازه‌ی چندین بازی محتوا دارد». البته با توجه به محتوای زیاد بازی، استودیوی سازنده می‌داند که بسیاری از کاربران به احتمال بسیار زیاد برخی از محتوای موجود در بازی را تجربه نخواهند کرد؛ چرا که برای تجربه‌ی کامل این بازی، شما باید آن را چند بار از ابتدا تا انتها بازی کنید. آقای جسکولا در این مصاحبه بیان کرده است:

شرایط فعلی به گونه‌ای به نظر می‌رسد که گویا ما در حال تولید محتوا برای چندین بازی هستیم. ما این بازی را با در نظر گرفتن این موضوع طراحی می‌کنیم که برخی از کاربران بخشی از محتوای این بازی را تجربه نخواهند کرد و ما با این موضوع مشکلی نداریم.

به لطف تنوع بالا در بخش‌های داستان، ماموریت‌ها، مناطق و دیگر محتوا، ما باور داریم که بازی‌بازان مشتاق خواهند بود تا این بازی را چندین بار تجربه کنند و یا با استفاده از بخش Co Op، به دنیای دیگر کاربران بروند. ما این ایده را در همان ابتدای مراحل توسعه در نظر گرفتیم. این موضوع در حقیقت یکی از اهداف ما در طراحی بازی بوده است و هنوز به آن پایبند هستیم.

بازی Dying Light 2 برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه می‌شود ولی تاریخ دقیق انتشار آن هنوز مشخص نیست. با این حال، تیم سازنده حضور این عنوان جهان‌باز در مراسم E3 امسال را تایید کرده است، پس می‌توان انتظار انتشار اطلاعات تازه، به خصوص تاریخ یا بازه‌ی عرضه‌ی این عنوان در جریان این مراسم را داشت.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو