سولسشر: عامل اعتماد به نفس منچستریونایتد عملکرد فوق العاده بازیکنان است

منبع: طرفداری

7

1399/4/11

02:24


سولسشر: عامل اعتماد به نفس منچستریونایتد عملکرد فوق العاده بازیکنان است

سرمربی نروژی یونایتد از برد تیمش برابر برایتون لذت برد. 

طرفداری - اوله گونار سولسشر در پی برد 3-0 منچستریونایتد برابر برایتون به تعریف و تمجید از میسون گرینوود، برونو فرناندز و پل پوگبا پرداخت. 

دو گل از فرناندز و یک گل از گرینوود عامل پیروزی شیاطین سرخ در ورزشگاه آمکس بود. سولسشر پس از بازی به خبرنگار اسکای گفت:

بچه ها خارق العاده بازی کردند. گل میسون عالی بود و او فوق العاده بازی کرد. می دانیم که می تواند چنین گل هایی بزند ولی در حال قوی تر شدن است؛ قرنطینه به میسون کمک کرد. فرصت این را داشت تا روی بدنش کار کند و شما می توانید این را ببینید. او پسر خاصی است که می دانیم وقتی رو به دروازه باشد، خطرناک است. همکاری او با سایر بازیکنان امروز خیلی خوب بود. میسون غریزه لازم را در خودش دارد، می تواند به سمت داخل یا بیرون حرکت کند و در حال تبدیل شدن به بازیکن خوبی است. گل سوم؟ می دانیم که سریع هستیم و می خواهیم زود ضد حمله بزنیم. از گل آخر خیلی راضی هستیم. می دانم که تیم خوبی داریم و اهمیتی به صدور بیانیه با حرف هایم نمی دهم. حالا ریکاوری خواهیم کرد و توجه تیم معطوف به بازی بعدی خواهد بود. 

سولسشر در ستایش از فرناندز و پوگبا 

بازیکنانم دلیلی برای داشتن اعتماد به نفس دارند و آن این است که فوق العاده بازی می کنند. این تیم کیفیت دارد، بازیکنانش آماده هستند و در هر پست هم رقابت داریم. ما بیش از یک مهره تعیین کننده داریم. چند بازیکن درجه یک داریم و برونو هم پس از ورود به تیم فوق العاده بوده است. او این ذهنیت برنده را با خودش به ارمغان آورده است که 99 درصد به اندازه کافی خوب نیست، باید 100 درصد بود. پوگبا هم درجه یک بود؛ او حفظ توپ کرد، آن را بین بازیکنان پخش کرد و در نبردهای هوایی برنده شد. او بهتر و بهتر خواهد شد. 

 لذت بردن سولسشر از بازی های تیمش

وقتی می بینم بازیکنان این گونه خودشان را ابراز می کنند، از دیدن شان لذت می برم. اعتماد به نفس تیم از عملکردش و دانستن این که پس از شروع مسابقات درست پیشروی کرده اند بر می گردد. آن ها در طول تعطیلات تلاش زیادی کردند و ما می دانیم هنوز اهداف زیادی مانده است. 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو