جنوا 1-3 یوونتوس: یک قدم دیگر به سوی قهرمانی

منبع: ورزش 3

6

1399/4/11

02:38


یوونتوس با پیروزی 3-1 در خانه جنوا، بار دیگر فاصله اش با لاتزیو، تیم دوم جدول سری آ، را به 4 امتیاز افزایش داد.

جنوا 1-3 یوونتوس: یک قدم دیگر به سوی قهرمانی

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان مائوریتزیو ساری در دیدار امشب نتوانستند در نیمه اول دروازه حریف را باز کنند اما با زدن سه گل در نیمه دوم، به یک پیروزی باارزش دست پیدا کردند.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه ها ایجاد شود، سپری شد. در دقیقه 12 بود که برناردسکی با یک شوت محکم، اولین خطر جدی را روی دروازه جنوا ایجاد کرد اما پرین با جاگیری مناسب، دروازه تیمش را بسته نگه داشت.

یک دقیقه بعد نوبت رونالدو بود تا با یک شوت خطرناک، پرین را مجبور به واکنش کند و این بار هم دروازه بان جنوا، موفق تر عمل کرد و دروازه این تیم بسته ماند.

برتری یوونتوسی ها ادامه پیدا کرد اما حملات این تیم به موقعیت های چندان خطرناکی منجر نشد. تا اینکه در دقیقه 36، روی ارسال کوادرادو، این آدریان رابیو بود که می توانست با ضربه سر کار را تمام کند ولی ضربه او نیز دقیقا به جایی رفت که پرین حضور داشت.

پس از این نوبت تیم میزبان بود که برای دقایقی ابتکار عمل را در دست بگیرد و در دقیقه 40، روی پاس خوب والون بِهرامی، این فاویلی بود که می توانست گل اول بازی را به ثمر برساند اما ضربه او نیز راهی به چهارچوب دروازه یووه پیدا نکرد.

در دقیقه 43، روی پاس دیبالا، این رونالدو بود که می توانست با یک شوت دقیق کار را تمام کند ولی باز هم پرین با یک واکنش خوب، توپ را به بیرون فرستاد. در نهایت در نیمه اول توپی از خط دروازه ها عبور نکرد و دو تیم با تساوی 0-0 به رختکن رفتند.

ادامه دارد...

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو