راهکار سولسشائر برای حل مشکل جسمانی بازیکنان منچستریونایتد

منبع: 90 تی وی

14

1398/2/27

23:50


بازیکنان منچستریونایتد از دهم تیر در تمرینات حاضر خواهند شد.

راهکار سولسشائر برای حل مشکل جسمانی بازیکنان منچستریونایتد

بازیکنان منچستریونایتد از دهم تیر در تمرینات حاضر خواهند شد.

به گزارش وبسایت نود، طبق اعلام رسانه های انگلیسی، سولسشائر به بازیکنان تیمش دستور داده زودتر از موعد و در ابتدای جولای به تمرینات تیم ملحق و پیش فصل را آغاز کنند.

در حالی که فصل جدید فوتبال انگلیس از اواسط آگوست آغاز می شود و نخستین مسابقه یونایتد در تور پیش فصل، 13 جولای برگزار می شود، اوله گونار به بازیکنان تیمش گفته که از روز 1 جولای (10 تیر) به تمرینات تیم ملحق شوند تا با بدنسازی مناسب، آنان را آماده فصل جدید کند.

یک منبع نزدیک به ESPN اعلام کرده است که سولسشائر و فیلان بعد از حضور در یونایتد در ماه دسامبر، از شرایط جسمانی ضعیف بازیکنان یونایتد حیرت زده شده اند. در نهایت یونایتد فصل را بد تمام کرد و در هیچ یک از پنج مسابقه اخرش در لیگ برتر پیروز نشد تا سهمیه لیگ قهرمانان را از دست بدهد.

همین منبع عنوان کرده است که بعد از حضور اوله گونار در الدترافورد بازیکنان از لحاظ بدنی اصلاً آماده نبودند. کادرفنی جدید تلاش زیادی کرد تا در دسامبر و ژانویه با برنامه های جدید خود، اوضاع را تغییر دهد اما در نهایت آنها با در بسته مواجه شدند که اجتناب ناپذیر بود.

به این ترتیب اوله گونار حالا قصد دارد از فرصت پیش فصل استفاده کرده و با فراخوانی زودتر بازیکنان تیمش، روی قوای فیزیکی و جسمانی انها کار کند.

1878

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو