روایت «اختیاریه» از تلخ و شیرین بازیکن استقلال و دوران اعتیادش

11

1398/2/27

23:59


برنامه «اختیاریه» در شب‌های رمضان و همزمان با لحظات افطار روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.

گزارش خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، برنامه گفتگو محور «اختیاریه» درباره موضوعات مختلف با میهمانان متفاوتی گفتگو می‌کند.

این برنامه پیش از این در سه روز پایانی هفته از شبکه پنج پخش می‌شد، اما در شب‌های رمضان و همزمان با لحظات افطار هرشب به روی آنتن می‌رود.

در برنامه امشب اختیاریه میزبان مجتبی محرمی بازیکن پرسپولیس بود و شب گذشته نیز میزبان ناصر عباسی بازیکن سابق استقلال تهران و دخترش شد.

شرمینا دختر ناصر عباسی گفت: در کودکی نسبت به واژه پدر غریبه بودم و پدرم بیشتر از خانواده دور بود و با دوستانش وقت خودرا سپری می‌کرد.

عباسی گفت:سال ۱۳۷۲ آن زمان هنوز فوتبال بازی می‌کردم، اما متاسفانه همراه با یکی از معروف‌ترین بازیکنان آن زمان با مواد مخدر آشنا و به آن گرفتار آن شدم. در اوج دوران فوتبال گرفتار اعتیاد شدم و خسارت‌های زیادی را تحمل کردم. اما بعد از ۱۴ سال درگیر آن را شکست بدهم و به زندگی عادی بازگردم.

عباسی عنوان کرد: دلایل زیادی دارد که انسان‌ها به سمت اعتیاد می‌روند. شاید خیلی‌ها به اشتباه فکر کنند اعتیاد فقط به سراغ گرفتار‌ها و قشر ضعیف جامعه می‌رود. این باوری اشتباه است. اعتیاد در کمین جامعه و همه اقشار آن نشسته و هر فردی در هر سنی و از هر قشری در خطر گرفتار شدن به آن است. حتی دکتر‌ها هم که ممکن است ماهی یک بار مصرف کنند هم به نوعی معتاد هستند.

بازیکن استقلال توضیح داد: روز‌هایی حتی نزدیکانم هم از بازگشتم به جامعه ناامید شده بودند ومن مدتی با خانواده ام در ارتباط نبودم حتی همسرم اجازه نداد دخترم را ببینم، اما من مسیر را تغییر دادم و امروز همیشه کنار دخترم هستم.

مجتبی محرمی که مدتی درگیر اعتیاد شده بود و امروز پاک شده است، او درباره دخترش گفت: دخترم یک ساله بود که به همراه همسرم به انگلیس رفت و من حدود ۱۹ ساله از دخترم دور هستم.

بازیکن پرسپولیس ادامه داد: در این مدت چند باری او را دیدم، اما دوری برایم سخت است او تحصیل می‌کند و قرار است به زودی به ایران بیاید.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو