بازی بتل رویال Hyper Scape معرفی شد

منبع: گیم فا

26

1399/4/13

00:12


بازی بتل رویال Hyper Scape معرفی شد

شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) به طور رسمی از بازی بتل رویال Hyper Scape رونمایی کرد. این بازی عنوانی در سبک تیراندازی اول شخص است که توسط استودیوی مونترال یوبی‌سایت (Ubisoft Montreal) در دست توسعه قرار دارد.

بازی Hyper Scape قرار است ابتدا برای رایانه‌های شخصی و سپس برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان عرضه شود. هنوز تاریخ انتشار این بازی مشخص نشده است. بازی‌بازان می‌توانند با مراجعه به شبکه‌ی Twitch و تماشای استریم این بازی شانس خود را برای دریافت کد دسترسی زودهنگام امتحان کنند. لازم بذکر است حساب کاربری شما در توییچ باید با حساب کاربریتان در یوبی‌سافت لینک باشد. تست فنی این بازی در حال حاضر شامل تیم سه نفره “Crown Rush” است و حالت انفرادی “Dark Haze” با زمان محدود است که در تاریخ دیگری اضافه می‌شود.

بازی Hyper Scape قرار است یک تجربه‌ی منحصربه‌فرد، سریع و جالب در سبک بتل رویال را ارائه دهد. بازی‌بازان به صورت تک‌نفره و یا گروه‌های سه نفری در شهر جدیدی در آینده دور به نام Arcadia به مبارزه مشغول شوند. این بازی قابلیتی به نام Hack را معرفی می‌کند. این قابلیت‌ها امکان ویژگی‌های تهاجمی و تدافعی را برای هر نوع از سبک بازی فراهم می‌کند. مین‌گذاری، تعقیب دشمن، محافظت از گروه با یک دیوار بزرگ یا نامرئی شدن تنهایی چند نمونه از قابلیت‌های Hack است که بازی‌بازان می‌توانند آن‌ها را با هم ترکیب کنند. همه‌ی سلاح‌ها و Hackها را می‌توان از طریق مکانیزم ادغام ارتقا داد تا آیتم‌های قدرتمندتری تولید شوند.

این بازی در فرمول‌های سبک بتل رویال اصلاحات و نوآوری‌هایی را از جهات مختلف انجام داده است. به عنوان مثال می‌توان به خرابی‌های غیرقابل پیش‌بینی اشاره کرد که نقشه‌ی شهر Neo-Arcadia را به الگوهای مختلف تقسیم می‌کند. همچنین می‌توان به مکانیزم منحصربه‌فرد که بازی‌بازان را حتی در هنگام زخمی شدن، فعال نگه می‌دارد. بازی‌بازان دو راه مختلف برای پیروزی در پیش دارند. این موارد شامل زنده ماندن به عنوان آخرین عضو تیم و یا حمل تاج برای مدت‌زمان ۴۵ ثانیه است.

در ادامه می‌توانید تریلر رسمی و تریلر گیم‌پلی بازی Hyper Scape را مشاهده کنید.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

دریافت تریلر گیم‌پلی با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر گیم‌پلی با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر گیم‌پلی با کیفیت ۱۰۸۰P

مطالب مشابه