تاریخ انتشار بازی Vampire: The Masquerade – Swansong با انتشار تریلری اعلام شد

منبع: گیم فا

13

1399/4/18

02:19


تاریخ انتشار بازی Vampire: The Masquerade – Swansong با انتشار تریلری اعلام شد

بازی Vampire: The Masquerade – Swansong ساخته‌ی استودیوی بیگ بد وولف (Big Bad Wolf) با انتشار تریلری معرفی شد. این عنوان توسط ناکون (Nacon) منتشر خواهد شد.

در این بازی در نقش سه خون آشام بازی ‌می‌کنید و در داستانی دلخراش باید با شیاطین روبرو شوید که انتخاب‌های شما در مورد سرنوشت‌تان تصمیم می‌گیرند. در Vampire: The Masquerade – Swansong ، شما به عنوان این هیولاهای جذاب در دنیایی بازی می‌کنید که همیشه خطوط بین واقعیت و ماوراالطبیعه بودن در آن بر روی لبه‌ی تیغی دیده می‌شود. هازل ایورسن (Hazel Iversen) شاهزاده‌ی جدید کاماریلا بوستون است. او با دست آهنی در دستکش مخملی ، قصد دارد قدرت خود را پس بگیرد و از Masquerade ، قانون خون آشامانه طراحی شده برای اطمینان از اینکه انسان‌ها هرگز در مورد نوع خود بیاموزند ، استفاده کند. از آنجا که شایعات خیانت ، قتل و مبارزات قدرت به شدت فراگیر می‌شوند ، شما باید در سایه به محافظت از میراثتان بپردازید تا از فرقه خود در مقابل خیانت محافظت کنید، زیرا شهر بوستون در هرج و مرج فرو می‌رود. بازی به عنوان سه خون آشام ، هر کدام بیش از صد سال دارند بین سرنوشت درهم تنیده‌ی خود ، پذیرای حملات مختلف دشمنان باشید و از توانایی‌های منحصر به فرد خود برای جدا کردن حقیقت از دروغ‌ها استفاده کنید. هر یک از شخصیت‌ها مهارت‌های خون آشامی خود را دارند که می‌توانند با توجه به رویکرد مورد نظر شما ارتقا پیدا کنند. Swansong با رویکرد منحصر به فرد خود به گیم پلی، تأکید خاصی بر پیامد انتخاب‌های شما در بازی دارد. هر موقعیتی را با دقت تجزیه و تحلیل کنید، انتخاب هایی که در طول بازی انجام می‌دهید و تعامل‌های اجتماعی شما با شخصیت‌ها می تواند تأثیر ماندگار در سرنوشت زندگی قهرمانان شما و سرنوشت بوستون کاماریلا داشته باشد. در ادامه می‌توانید تریلر تازه منتشر شده برای این عنوان را مشاهده نمایید.

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P

این بازی در سال ۲۰۲۱ برای پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی از طریق فروشگاه اپیک (Epic Games Store) و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس وان و اکس‌باکس سری اکس در سال ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد.

مطالب مشابه