میلان 4-2 یوونتوس؛ کامبک طلایی روسونری، شب یووه ای ها را خراب کرد

منبع: طرفداری

25

1399/4/18

04:50


میلان 4-2 یوونتوس؛ کامبک طلایی روسونری، شب یووه ای ها را خراب کرد

در شب عملکرد فاجعه خط دفاعی یوونتوس، میلان با کامبکی فوق العاده، باخت 2-0 را با پیروزی 4-2 عوض کرد. 

طرفداری - در هفته سی و یکم سری آ ایتالیا، تیم های میلان و یوونتوس به مصاف هم رفتند که میلان با یک کامبک فوق العاده و با شایستگی هر چه تمام تر، یوونتوس را 4-2 مغلوب کرد. یوونتوس صدرنشین با این باخت، 75 امتیازی ماند و نتوانست فاصله اش با لاتزیو را به 10 امتیاز افزایش دهد. میلان با این پیروزی ارزشمند 49 امتیازی شد و موقتا به رده پنجم سری آ رسید.

اطلاعات بازی میلان و یوونتوس

زمان: چهارشنبه، 18 تیر 1399؛ ساعت 00:15 به وقت تهران

مکان: سن سیرو، میلان

تورنمنت: هفته 31 سری آ ایتالیا

گلزنان: زلاتان ابراهیموویچ 60'، فرانک کسیه 66'، رافائل لیائو 67'، آنته ربیچ 80' برای میلان | آدریان رابیو 47' و کریستیانو رونالدو 52' برای یوونتوس

نمرات بازیکنان بازی میلان و یوونتوس از هو اسکورد

 

شرح بازی میلان و یوونتوس

در دقیقه 9، ضربه آزاد خطرناک برناردسکی از کنار دروازه به بیرون رفت و بونوچی نتوانست با ضربه سر، دروازه را باز کند. سه دقیقه بعد، پاس برناردسکی در گوشه محوطه جریمه به رونالدو رسید و شوت رونالدو با فاصله کمی از کنار دروازه به بیرون رفت. در دقیقه 24 پاس تئو هرناندز، زلاتان ابراهیموویچ را درون محوطه جریمه یوونتوس صاحب توپ کرد اما وویچک شزنی به راحتی ضربه آرام زلاتان را گرفت. در دقیقه 38 روی یک کار تیمی خوب، دنیلو به سوی دروازه میلان شوت زد اما کیائر سرش را جلوی توپ گذاشت تا مانع ورود توپ به دروازه تیمش شود. در دقیقه 46، دوناروما شوت آرام هیگواین را در اختیار گرفت. یک دقیقه بعد زلاتان ابراهیموویچ با شزنی تک به تک شد و به راحتی دروازه یوونتوس را باز کرد اما پرچم کمک داور به نشانه آفساید بالا رفته بود.

زلاتان ابراهیموویچ - کریستیانو رونالدو

عکسی زیبا از نیمه اول بازی میلان و یوونتوس

میلان 0-1 یوونتوس؛ آدریان رابیو 47': رابیو، هافبک فرانسوی یوونتوس پس از طی کردن مسیری طولانی با توپ و لایی زدن به تئو هرناندز، از پشت محوطه جریمه شوت زد که ضربه دقیق او به زیبایی وارد دروازه دوناروما شد. این نخستین گل رابیو برای یوونتوس بود.

میلان 0-2 یوونتوس؛ کریستیانو رونالدو 52': پاس بلند بسیار خوب کوادرادو به کریستیانو رونالدو رسید و وی با استفاده از اشتباه دو مدافع مرکزی میلان، به راحتی دروازه میلان را گشود. کیائر و رومانیولی روی اشتباه در جایگیری با یکدیگر برخورد کردند و مقصر گل میلان بودند.

میلان 1-2 یوونتوس؛ زلاتان ابراهیموویچ 60': سانتر تئو هرناندز با کنترل سینه خوب ربیچ همراه شد و این کنترل توپ باعث شد توپ به دست بونوچی بخورد. داور با بازبینی صحنه، برای میلان پنالتی گرفت و زلاتان ابراهیموویچ، ضربه را خلاف جهت حرکت شزنی به دروازه یوونتوس فرستاد.

میلان 2-2 یوونتوس؛ فرانک کسیه 66': روی یک کار تیمی عالی و حرکتی که خود کسیه شروع کرده بود، ربیچ با پاسی توپ را به کسیه درون محوطه جریمه رساند و هافبک ساحل عاجی گل تساوی تیمش را به ثمر رساند.

میلان 3-2 یوونتوس؛ رافائل لیائو 67': شوک بزرگ به یوونتوس؛ فقط یک دقیقه بعد میلان کامبک را تکمیل کرد. طی یک ضدحمله و استفاده از اشتباه خط دفاعی شکننده یوونتوس، میلان گل سوم را زد. رافائل لیائو با حرکتی سریع، به راحتی دروازه شزنی را باز کرد.

میلان 4-2 یوونتوس؛ آنته ربیچ 80': الکس ساندروی تازه وارد در اشتباهی وحشتناک، توپ را به بوناونتورا رساند. او نیز توپ را به ربیچ رساند و مهاجم کروات تیر خلاص را به پیکره بانوی پیر زد.

در دقیقه 95، کریستیانو رونالدو موفق شد گلزنی کند اما گل او آفساید اعلام شد.

ویدیوی خلاصه بازی میلان و یوونتوس

اضافه می شود

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو