بازی Steelrising، جدیدترین اثر سازندگان GreedFall معرفی شد

منبع: گیم فا

13

1399/4/18

02:49


بازی Steelrising، جدیدترین اثر سازندگان GreedFall معرفی شد

استودیوی اسپایدرز (Spiders) در جریان رویداد Nacon Connect از جدیدترین اثر خود رونمایی کرد. این عنوان جدید Steelrising نام دارد و برای عرضه برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس سری اکس و پلتفرم رایانه‌های شخصی در نظر گرفته شده است.

این بازی عنوانی در سبک اکشن نقش‌آفرینی خواهد بود. خانم جیهان روسو (Jehanne Rousseau)، مدیر استودیوی اسپایدرز، توضیحاتی را در مورد بازی Steelrising ارائه داده است.

Steelrising جدیدترین اثر استودیوی ماست. ما در این بازی یک جهان جدید و خاص را خلق کرده‌ایم که نسبت به عناوین پیشین ما بیشتر برروی بخش اکشن تمرکز شده است.

در بازی Steelrising، بازی‌بازان کنترل شخصیتی به نام Aegis را که یک ربات محسوب می‌شود، برعهده خواهند داشت. این به عنوان محافظ ملکه‌ ماری آنتوانت خدمت می‌کند. وقایع بازی در کشور فرانسه و در دوران پادشاه لویی شانزدهم روایت می‌شود. در این نسخه از شهر پاریس، بناهای معروفی را می‌یابید که دیگر وجود ندارند. به عنوان مثال مکان‌های Grand Chatelet و Tour du Temple را بازآفرینی کردیم تا آن دوره را توصیف کنند.

حال چه اتفاقی می‌افتد اگر لوئیز شانزدهم یک شخص ستمگر بود و می‌توانست اشتیاق خود را به ماشین‌ها و ربات‌ها برای سرکوب انقلاب در مراحل ابتدایی خود رها کند؟

ما می‌خواستیم در این بازی به اکتشاف عمق بیشتری اضافه کنیم. بنابراین وقتی در خیابان‌های پاریس حرکت می‌کنید فقط در سطح زمین نخواهید ماند. ما از گذرگاه‌های مخفی و بالکن‌های موجود در شهر نیز استفاده کرده‌ایم.

Aegis دارای سلاح‌هایی است که با بدن وی ادغام شده‌اند. شما با اکتشاف کردن می‌توانید آیتم‌های مختلفی را برای افزایش قدرت‌ سلاح‌های خود بدست آورید. ما بیش از ۷ سلاح در این بازی قرار داده‌ایم که هر یک از آن‌ها دارای ویژگی‌های منحصربه‌فردی هستند.

ما سعی کرده‌ایم ماموریت‌های جانبی مختلفی در بازی استفاده کنیم. شما می‌توانید با انجام این ماموریت‌ها، آیتم‌ها و تجهیزات مورد نظر خود را بدست آورید. این یک دنیایی است که تلاش کرده‌ایم تا حد امکان عمیق و متنوع باشد.

هنوز تاریخ انتشاری برای بازی Steelrising تعیین نشده است. در ادامه می‌توانید تریلر معرفی این بازی را مشاهده کنید.

دریافت تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دریافت تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

مطالب مشابه