استفانو پیولی: روحیه و ذهنیت بازیکنان میلان مقابل یوونتوس باورنکردنی بود

منبع: طرفداری

28

1399/4/18

05:44


استفانو پیولی: روحیه و ذهنیت بازیکنان میلان مقابل یوونتوس باورنکردنی بود

میلان در نمایشی فوق العاده، صدرنشین سری آ را مقهور روحیه و هماهنگی خود کرد و استفانو پیولی از وضعیت کنونی روسونری کاملا راضی است.

طرفداری - در هفته سی و یکم سری آ، میلان و یوونتوس به مصاف هم رفتند که روسونری در نمایشی استثنایی، بازی 2-0 باخته را 2-4 برد. استفانو پیولی، سرمربی موفق میلان که تعویض های بسیار خوبی انجام داد، پس از برد شیرین تیمش با اسکای ایتالیا مصاحبه کرد.

جایگاه میلان در جدول نشان دهنده کیفیتش نیست

با تمام وجود از شاگردانم تمجید می کنم و ممنون آن ها هستم چون بازیکنان میلان ذهنیت و روحیه ای باورنکردنی از خودشان نشان دادند. حتی در مقاطع سخت، آن ها با یکدیگر متحد بودند و به کسب پیروزی باور داشتند و در نهایت مزد اعتمادشان را با این پیروزی عالی، گرفتند. می دانستیم که جایگاه ما در جدول، نشان دهنده کیفیت حقیقی ما نیست. ما روی کار کاملا تمرکز کردیم و توانستیم ظرفیت هایمان را نشان دهیم. از کسب این پیروزی راضی هستیم اما باید به فکر بازی بعدی هم باشیم. می دانستیم اگر تمرکز، اراده و روحیه مان را از دست دهیم، تاوان سنگینی می دهیم. در حال حاضر در همین فصل به قدر کافی تاوان داده ایم و دیگر جای اشتباه کردن نداریم. گل هایی که خوردیم شرم آور بود چون می توانستیم بهتر دفاع کنیم. تا قبل از گل خوردن ما، بازی خیلی متعادل بود.

برای میلان، حال از آینده مهم تر است

از استفانو پیولی در خصوص آینده اش در میلان و آمدن رالف رانگنیگ به این باشگاه سوال شد که او در پاسخ گفت: 

من به سه آگوست، زمان پایان لیگ و فصل آینده فکر نمی کنم بلکه تمرکز من روی بازی بعدی میلان است. کار کردن با بازیکنانی که در اختیار دارم، رضایت زیادی برایم به همراه دارد. ما حالا یک تیم واقعی شده ایم زیرا از یکدیگر شناخت کافی داریم و نقاط ضعف و قوت مان را می شناسیم، بنابراین از حضور در میلان خیلی خوشحالم و می خواهیم تا پایان فصل، همین انگیزه را حفظ کنیم. نمی دانم در آینده قرار است چه چیزی رقم بخورد، باید ببینیم چه می شود. انتظار من این است فصل را به خوبی به پایان ببریم و به اهدافی که تعیین کرده ایم، دست یابیم. لحظات دشواری طی کار من در میلان وجود دشته اما عاشق کارم هستم. خواهیم دید پس از پایان سری آ چه اتفاقی می افتد اما در حال حاضر به آینده فکر نمی کنم زیرا اتفاقی که در حال حاضر می افتد، اهمیت بیشتری دارد و فکر کردن درباره چیزهایی که به من ارتباط ندارد، اتلاف وقت است. 

در همین راستا بخوانید:

 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو