مذاکرات بارسلونا و ده لیخت متوقف شده است؛ بخشی از مدیران بارسا مخالف گریزمان هستند

منبع: طرفداری

111

1398/2/27

23:35


مذاکرات بارسلونا و ده لیخت متوقف شده است؛ بخشی از مدیران بارسا مخالف گریزمان هستند

پیوستن ماتیاس ده لیخت به بارسلونا، با موانع مهمی روبرو شده است. از طرفی برخی مدیران بارسا تلاش می کنند تا مانع خرید آنتوان گریزمان شوند.

طرفداری- در حالی که هنوز فصل برای بارسلونا به پایان نرسیده، سران این تیم در بازار نقل و انتقالات فعال هستند. داستان ده لیخت و بارسلونا، کمی پیچیده شده و از طرفی وضعیت انتقال آنتوان گریزمان با موانعی روبرو است.

به گزارش جرارد رومرو، بعد از درخشش ادامه دار ماتیاس ده لیخت در آژاکس، این بازیکن و مدیربرنامه اش(مینو رایولا) حالا خواهان مبلغ بیشتری نسبت به توافق قبلی با بارسلونا هستند. ده لیخت همچنین خواهان تضمین است که در ترکیب اصلی تیم بازی خواهد کرد. بارسلونا تا این لحظه، نمی تواند درخواست طرف مقابل را قبول کند و مذاکرات متوقف شده است. از سایر تیم های اروپایی، پیشنهادات خوبی به مدافع ۱۹ ساله هلندی رسیده و وی امروز در مصاحبه ای اعلام کرد که گزینه هایش را بررسی می کند.

در مورد آنتوان گریزمان، با وجود اینکه طرفین به توافق کامل رسیده اند و حتی ستاره فرانسوی به طور رسمی اعلام کرد که از اتلتیکومادرید جدا خواهد شد، رومرو خبر می دهد که در هیئت مدیره بارسلونا اختلاف بر سر نهایی کردن انتقال همچنان وجود دارد. بخشی از سران بارسا مخالف گریزمان هستند و بخش دیگری می خواهند آنتوان به نیوکمپ برود. ارنستو والورده، اصرار زیادی به خرید گریزمان دارد و می خواهد وی را به مثلث مسی و سوارز اضافه کند.

تیم هایی مثل بارسلونا، منچستریونایتد، لیورپول و یوونتوس، شرایط ده لیخت را زیرنظر دارند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو