زلاتان ابراهیموویچ: ایبرا بازیکن لیگ اروپا نیست و میلان هم باشگاهی نیست که متعلق به لیگ اروپا باشد

منبع: طرفداری

19

1399/4/20

15:36


زلاتان ابراهیموویچ: ایبرا بازیکن لیگ اروپا نیست و میلان هم باشگاهی نیست که متعلق به لیگ اروپا باشد

زلاتان ابراهیموویچ از این می گوید که لیگ اروپا برای او و میلان نیست.

زلاتان ابراهیموویچ با نمایش درخشان خود مقابل یوونتوس، بار دیگر نامش را میان بهترین ها مطرح کرد و در چند روز گذشته، صحبت های زیادی پیرامون مهاجم 38 ساله میلان بوده است.

به گزارش گاتزتا دلو اسپورت، با اینکه میلان در هفته های اخیر نتایج خوبی گرفته، اما زلاتان ابراهیموویچ نمی خواهد که خودش و تیمش در لیگ اروپا باشند و سطح بالاتری را می خواهد. زلاتان درباره صحبت های مردم مبنی بر بازنشسته شدنش گفت:

به من گفتند که بازنشسته شدن در آمریکا بسیار آسان است، پس من به میلان بازگشتم. من خالصانه به خاط غرور و تعصبم اینجا حضور دارم چون اساسا دارم مجانی بازی می کنم. بعد از این قضایا، کووید و کرونا آمد و من فکر کردم که شاید چیزی دارد به من می گوید که بازنشسته شوم. خوشبختانه به بازی برگشتیم. ابتدا مچ پایم آسیب دید اما توانستم بعد از 2 روز به تمرینات برگردم. ایبرا این شکلی است اما به من گفتند که کمی آرام تر کار کنم.

اگر شرایط فعلی در باشگاه حاکم باشد، احتمالا فصل بعد من را در میلان نخواهید دید

ابراهیموویچ ادامه داد:

ایبرا به دنیا آمد تا فوتبال بازی کند و هنوز هم در فوتبال بازی کردن بهترین است. خواهیم دید که تا 2 ماه دیگر چه حسی خواهم داشت. همچنین خواهیم دید که چه اتفاقاتی در باشگاه رخ می دهد. اگر شرایط فعلی در باشگاه حاکم باشد، راستش را بگویم احتمالا فصل بعد من را در میلان نخواهید دید.

زلاتان ابراهیموویچ که چند روز گذشته در مصاحبه ای گفته بود که رئیس میلان است، در آخر بیان داشت:

ایبرا بازیکن لیگ اروپا نیست و میلان هم باشگاهی نیست که متعلق به لیگ اروپا باشد.

گل زلاتان ابراهیموویچ به یوونتوسبیشتر بخوانید:

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو