آخرین اخبار نقل و انتقالات فوتبال اروپا؛ 12 جولای 2020

منبع: طرفداری

23

1399/4/23

02:46


آخرین اخبار نقل و انتقالات فوتبال اروپا؛ 12 جولای 2020

آخرین اخبار معتبر نقل و انتقالات فوتبال اروپا را هر شب در طرفداری مرور کنید.

طرفداری -  مطابق رسم هرساله و با نزدیک شدن به فصل نقل و انتقالات تابستانی، هرشب به مرور آخرین اخبار معتبر نقل و انتقالات فوتبال اروپا می پردازیم. در این مطلب، به مرور آن دسته از اخبار نقل و انتقالات می پردازیم که توسط رسانه ها و روزنامه های معتبر منتشر شده باشند. مروری داریم به آخرین اخبار نقل و انتقالات اروپا در تاریخ 12 جولای:


کای هاورتس، هافبک تهاجمی 21 ساله و آلمانی باشگاه بایرلورکوزن مورد توجه سران باشگاه چلسی قرار گرفته است و امکان انتقال او به این باشگاه در تابستان جاری وجود دارد. کای هاورتس می خواهد در لیگ قهرمانان اروپا بازی کند. (کریستین فالک)


مهدی طارمی در حالی فصل درخشانی را در تیم ریو آوه پشت سر می گذارد که پیش از این هم صحبت هایی از علاقه تیم های پورتو و بنفیکا نسبت به مهدی طارمی مطرح شده، اما به نظر می رسد تیم هایی مثل وردربرمن، نانت و سن ‌اتین نیز خواهان جذب مهدی طارمی هستند. (ابولا)


میکل آرتتا شایعه جدایی کیرون تیرنی از آرسنال در پنجره نقل و انتقالات بعدی را تکذیب کرد. شایعاتی در مورد احتمال ترانسفر تیرنی به لسترسیتی منتشر شده بود. (BT Sport)


فابیو پاراتیچی از آغاز مذاکرات یوونتوس با مدیر برنامه پائولو دیبالا جهت تمدید قرارداد این بازیکن خبر داده است. (DAZN)


زلاتان ابراهیموویچ می گوید آینده اش در میلان هنوز مشخص نیست. میلان در مورد تمدید قرارداد با زلاتان مذاکره نکرده است. (اسکای ایتالیا)


نونو اسپیریتو، سرمربی وولورهمپتون خبرهای منتشرشده در مورد شروع مذاکرات تمدید قراردادش را تکذیب کرده است. یک سال از اعتبار قرارداد او باقی است. (اسکای)


چلسی با باشگاه لیل تماس گرفته و شرایط جاناتان ایکونه را جویا شده است. این بازیکن 22 ساله قبلا توجه باشگاه هایی چون تاتنهام، نیوکاسل و اینتر را به خود جلب کرده است. (Le10 Sport)


منچسترسیتی می خواهد قرارداد سرخیو آگوئرو را تمدید کند. این قرارداد آگوئرو را تا سال 2022 در اتحاد حفظ می کند. (دیلی میرور)


لسترسیتی می خواهد با ترانسفری 31 میلیون پوندی، لوکا یوویچ 22 ساله را از رئال مادرید جذب کند. این بازیکن در 25 بازی تنها 2 گل به ثمر رسانده است. (دیلی میل)

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو