عجیب ترین غذا هایی که مردم جهان می خورند چیست؟+عکس

عجیب ترین غذا هایی که مردم جهان می خورند چیست؟+عکس


منبع: طلا

24

1399/4/23

18:21


جهان شگفتی های بسیاری را در خود نهفته است و یکی از این شگفتی ها سلایق، عادات و فرهنگ های مختلف مردم کشور های مختلف می باشد. یکی از این سلیقه های متفاوت که گهگاه خبر ساز نیز می شود غذا های عجیبی است که مردم جهان مصرف می کنند.

عجیب ترین غذا هایی که مردم جهان می خورند چیست؟+عکس

عجیب ترین غذا هایی که مردم جهان می خورند چیست؟+عکسجهان شگفتی های بسیاری را در خود نهفته است و یکی از این شگفتی ها سلایق، عادات و فرهنگ های مختلف مردم کشور های مختلف می باشد. یکی از این سلیقه های متفاوت که گهگاه خبر ساز نیز می شود غذا های عجیبی است که مردم جهان مصرف می کنند.
غذا یکی از بخش های مهم زندگی می باشد که جدا از نیاز بدن به آن بسیار لذت بخش نیز است. رستوران ها یکی از نماد های لذت بردن از غذا می باشند.
در سرتاسر جهان مردم کشور های مختلف غذا های مختلفی را استفاده می کنند که به شکل شکه کننده ای می تواند برای دیگرا عجیب باشد.
چندی پیش یکی از همین سلایق غذایی برای دنیا دردسر بزرگی نیز به وجود آورد. سوپ خفاش یکی از عجیب ترین غذا های مصرفی در سرتاسر جهان می باشد که به صورت نیم پز خورده می شود و در چین طرفداران بسیاری دارد. در حالی که برای مردم بسیاری دیگر از کشور می تواند حال بهم زن نیز باشد.
سلیقه غذایی مردم کشور ها و مناطق مختلف از فرهنگ، تاریخ، آب و ها، زیست بوم و ادیان مختلف آن ها ناشی می شود که در عین زیبا بودن گاهی می تواند حال بهم زن نیز باشد! شاید برایتان جالب باشد که حتی یکی از سلایق غذا مردم ایران یعنی کله پاچه نیز در این لیست حضور دارد.
1. آلت تناسلی گاو، سودان


2. تخم قرن، تخم پرندگان که به مدت 5 ماه در یک سوپ ویژه شامل خاکستر چوب، چای سیاه، لیمو و... قرار داده شده است،  چین


3. سوپ خفاش، چین


4. هاگیس، پودینگ حاصل از جگر، قلب و ریه چرخ شده گوسفند، اسکاتلند


5. سالاد ژله ای، میوه و سبزیجات معلق در ژلاتین، آمریکا


6. کله پاچه، ایران


7. کومیس، نوشیدنی که از تخمیر شیر گاو، گوسفند یا بز به دست می آید، آسیای مرکزی

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو