جت اسکی سواری پسر کریستیانو رونالدو حاشیه ساز شد؛ پلیس به ماجرا ورود کرد

منبع: طرفداری

45

1399/4/23

19:40


جت اسکی سواری پسر کریستیانو رونالدو حاشیه ساز شد؛ پلیس به ماجرا ورود کرد

پسر ده ساله کریستیانو رونالدو، به تنهایی جت اسکی رانده است و پلیس به دلیل غیرقانونی بودن این کار، جریمه سنگینی برای والدین او در نظر می گیرد.

اخیرا عمه کریستیانو رونالدو جونیور، پسر کریستیانو رونالدو فیلمی از او در حال جت اسکی سواری منتشر کرد که حالا این فیلم، برای خانواده رونالدو دردسرساز شده است.

به گزارش طرفداری و به نقل از میرر، کریستیانو جونیور، پسر کریستیانو رونالدو در کنار خویشاوندانش در مادیرا حضور دارد و روز شنبه عمه کریستیانو جونیور ویدیویی از او در حال جت اسکی سواری منتشر کرد. حالا گریرو کاردوزو، رییس پلیس منطقه ماریتیمه تایید کرده که تحقیقات لازم در خصوص این مسئله را آغاز کرده است. طبق قوانین پرتغال، جریمه جت اسکی سواری بدون داشتن گواهینامه مخصوص آن بین 268 پوند تا 2688 پوند است. پلیس پرتغال در تلاش است مالک جت اسکی ای که کریستیانو جونیور به تنهایی سوار آن بوده، چه کسی است و در صورت تعلق داشتن جت اسکی به خانواده رونالدو، آن ها باید جریمه مربوطه را پرداخت کنند. این اقدام پسر کریستیانو رونالدو، انتقاداتی را متوجه خانواده او کرده و خانواده رونالدو به مسئولیتی در قبال کریستیانو جونیور متهم شده اند. 


در همین راستا بخوانید:

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو