مهدی امیرآبادی: بگذارید جوهر قراردادتان خشک شود بعد 4 و 6 نشان دهید

منبع: طرفداری

74

1399/4/23

17:13


مهدی امیرآبادی: بگذارید جوهر قراردادتان خشک شود بعد 4 و 6 نشان دهید

قسمت دوم گفتگوی طرفداری با مهدی امیرآبادی، امروز (دوشنبه 23 تیر) تا ساعاتی دیگر در طرفداری منتشر می شود.

مهدی امیرآبادی در برنامه ملاقات با چهره ها مقابل دوربین طرفداری قرار گرفت. قسمت هایی کوتاه از بخش دوم این گفتگو را می بینید و می خوانید:

به هر حال من بچه جنوب شهر هستم و به آن افتخار می کنم. عاشق موتور بودم و اکنون نیز هستم. صدای موتور به خصوص موتور سنگین به گوشم می رسد، دیوانه می شوم.

می گفت چرا با موتور سر تمرین می آیی و ریش این مدلی می گذاری. می خواستند مرا به این شکل محروم کنند. حال به فوتبالیست های فعلی نگاه کنید. بازیکن داریم از جلو تا پشت گردن کامل نقاشی است ولی اصلا کسی کاری ندارد. نه کسی اخطار می دهد و نه آن کمیته اخلاق است که بخواهد برخوردی کند.

مردم مرا در خیابان یا پمپ بنزین می بینند و می گویند چرا با آن ماشینت بیرون نمی آیی و می گویم به حضرت عباس همین یکی را دارم.

همیشه در لیست فروش بودم زیرا نه در حاشیه بودم و نه به مربی ای وصل بودم. در واقع به کسی باج نمی دادم. الان ولی متاسفانه باید به کسی وصل باشید. حتی همان زمان ما نیز کسانی که پول بیشتری از من می گرفتند، آقایانی بودند که به هیئت مدیره و ... وصل بودند. ما که به جایی وصل نبودیم، از این خبرها نبود. پول مان را که می دادند می گفتیم دستتان درد نکند. نمی دادند هم می گفتم چرا پول را نمی دهید. خیلی اهل حاشیه نبودم. مردم مرا می شناسند و نیاز به توجیه نیست.

واقعا روز سختی بود. در آن دوران اصلا دوست نداشتیم به پرسپولیس ببازیم. اصلا آن قدر برده بودیم که به مظلومی لقب سوبله چوبله داده بودند. همین عدد 4 را آیا عکسی دارید که من یک بار نشان داده باشم؟ حال بازیکن جوان یک سال به استقلال می آید و 4 نشان می دهد. بازیکن خارجی حتی موقع بستن قرارداد 4 نشان می دهد. این برای کسی یا کسانی است که در آن دوران بوده اند. همین 6 پرسپولیس نیز برای کسانی است که در آن دوران بوده اند ولی کسانی آن را نشان می دهند که حتی سن شان به آن زمان نمی خورد. اجازه دهید قراردادتان خشک شود سپس وارد حواشی شوید.

یک دربی بود که 2-1 شکست خوردیم. حمیدرضا علی عسگر توپ را از بالای سر من رد کرد که تایمینگم در آن جا اشتباه بود و خدا بیامرز هادی نوروزی توپ را وارد دروازه کرد. حال پشت سر من 4 مدافع و یک دروازه بان نیز حضور داشتند ولی می گفتند مقصر گل، تو بودی. باور نمی کنید یک ماه پس از آن مسابقه حتی دوست نداشتم به تمرین بروم. روزها به سختی سپری می شدند. از خدا می خواستم کمکم کند که این خاطره بد از دل هواداران بیرون رود.

من وریا غفوری را دوست دارم و کمی شبیه به من است اما اگر بخواهم بازیکنی را نام ببرم که از نظر اخلاقی و این مسائل در حاشیه نباشد، باید به مسعود ریگی اشاره کنم. مسعود هم برای تیم زحمت می کشد و هم بی حاشیه است و کار خود را انجام می دهد.

مطالب مشابه