یکی از کارگردان‌های بازی Horizon Forbidden West از استودیوی گوریلا گیمز جدا شد

منبع: گیم فا

11

1399/4/23

20:44


یکی از کارگردان‌های بازی Horizon Forbidden West از استودیوی گوریلا گیمز جدا شد

به تازگی طی یک اعلامیه‌ی خبری رسمی از سوی استودیوی گوریلا گیمز (Guerrilla Games) مشخص شد که آقای جان گونزالز (John Gonzalez) یکی از نویسندگان و کارگردان‌های ارشد این استودیو، پس از ۷ سال همکاری از آن جدا شده و به سراغ پروژه‌ی جهان‌باز AAA دیگری در یک استودیوی اسپانیایی رفته است. آقای گونزالر حین حضور در استودیوی گوریلا گیمز نویسنده‌ی اصلی داستان بازی Horizon Zero Dawn به شمار می‌رفت و پس از آن به عنوان کارگردان بخش نگارش و داستان‌سرایی عنوان در حال توسعه‌ی Horizon Forbidden West در حال فعالیت بود.

آقای گونزالز اخیرا در صفحه‌ی رسمی LinkedIn خود اظهار داشت که قبل از خروج از استودیوی گوریلا گیمز داستان اصلی و شخصیت‌های مهم آن را به صورت کامل خلق کرده و روایت اصلی آن را به بهترین شکل ممکن قدم به قدم پیش برده و طراحی نموده است تا در این زمینه وظیفه‌ی خود را در قبال بازی انحصاری کنسول پلی‌استیشن ۵ به طور کامل به انجام رسانده باشد.

وی همچنین توضیح داد که برای یکی کردن و هماهنگی هرچه بیشتر روایت بازی با گیم‌پلی و بخش هنری آن طراحی‌ها و اقدامات بسیاری انجام گرفته و برای تحقق درخشش موارد جدیدی که بازی در داستان خود برای بازی‌بازان روایت می‌کند، از روش جدید و منحصر به فردی به مانند نمایش ارتباط قبایل مختلف و مکان‌های کلیدی جدید استفاده نموده است. همچنین او به صورت کامل بخش‌های سینمایی داستان، شخصیت‌‌پردازی، مکالمه‌ها و گفتگوهای مختلف و محتویات دیگر نگارشی بازی Horizon Forbidden West را به صورت کامل نوشته و در اختیار استودیوی گوریلا گیمز قرار داده است.

علاوه بر موارد ذکر شده، در نکته‌ای جالب مشخص گردید که آقای گونزالز به پروژه‌ی ساخت یک بازی جهان‌باز بزرگ در استودیویی اسپانیایی ملحق می‌شود که هنوز نام این استودیو مشخص نیست. در این استودیوی نامعلوم وی برروی یک IP جهان‌باز AAA کار خواهد کرد و احتمالا کارگردان اصلی و طراح ارشد آن به حساب آید و تنها در بخش نگارش آن فعالیت نداشته باشد. با این حال آقای گونزالز در حساب رسمی خود تاکید کرد که به زودی اخبار بیشتری را در مورد سبک این بازی و سایر اطلاعات دیگر مربوط به آن را با علاقه‌مندان به اشتراک خواهد گذاشت.

آقای گونزالز پیش حضور در استودیوی گوریلا گیمز و داستان‌سرایی برای عناوین این شرکت، طراح اصلی سناریو‌ی بازی Middle-Earth: Shadow of Mordor به حساب می‌آمد. حتی پیش از این اتفاق او نویسنده‌ی ارشد داستان بازی Fallout: New Vegas بود و این موارد درخشان همگی در کارنامه‌ی آقای گونزالز به خوبی مشاهده می‌شوند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو