تکفارس؛ ویژگی‌های جالب iOS 14 که ممکن است درباره آن‌ها چیزی ندانید

منبع: گیم فا

12

1399/4/23

20:44


تکفارس؛ ویژگی‌های جالب iOS 14 که ممکن است درباره آن‌ها چیزی ندانید

چندی پیش شرکت اپل در رویداد WWDC 2020 از نسخه جدید سیستم‌ عامل iOS، یعنی iOS 14 رونمایی کرد. طبق معمول، این شرکت بخش بزرگی از این رویداد را صرف بحث در مورد سیستم عامل جدید آیفون و ویژگی‌های مهم جدید آن کرده بود که شامل مواردی همچون ویجت‌های به‌روز شده، پیام‌های جدید، نقشه‌ها و برنامه‌های مرورگر سافاری، ترجمه، به‌روزرسانی سیری، بهبود CarPlay و App Clips می‌شد.

این فهرست قابل‌توجهی از ویژگی‌های مهم و اصلی است که می‌تواند در یک رویداد مورد بحث قرار بگیرد، جایی که اپل نیز مجبور بود درباره سایر موارد صحبت کند. بنابراین آنچه اپل در زمان WWDC خود ذکر کرد، معمولاً فقط مقدار کمی از  قابلیت‌های جدید این سیستم عامل است. و امسال به طرز بحث‌برانگیزی طولانی‌ترین لیست تغییرات مخفی در صفحه «همه ویژگی‌های جدید» در وب‌سایت این شرکت وجود دارد.

بنابراین ما به بررسی ۱۹۱ ویژگی جدید در وب‌سایت اپل پرداختیم تا مواردی را انتخاب کنیم که اپل در هنگام معرفی آنها از ذکر آن غافل شد اما مطمئناً ارزش توجه شما و دانستن را دارد. برای برخی از شما، ویژگی‌های ذکر شده در زیر حتی ممکن است از آنچه در هنگام نطق اصلی بیان شد نیز مهم‌تر باشند. اگر در حال حاضر یک کاربر iOS یا اندروید هستید، خواندن این مقاله و بیان چیزهایی که شاید درباره iOS 14 ندانید را به شما توصیه می‌کنیم.

برای مطالعه کامل این مقاله تحت عنوان «ویژگی‌های جالب iOS 14 که ممکن است درباره آن‌ها چیزی ندانید» به این نشانی بروید.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو