قرعه کشی مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ + زمان و جدول نتایج

منبع: حرف تازه

22

1398/3/26

12:09


قرعه کشی مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ + زمان و جدول نتایج

قرعه کشی مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و زمان و محل و نتایج و جدول اسامی تیم های همگروه و گروه مرگ و گروه آسان را در سایت حرف تازه بخوانید.

زمان قرعه کشی مقدماتی جام جهانی قطر

طبق گزارش حرف تازه ،ویندزور جان، دبیرکل کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه‌ ای به فدراسیون‌ های عضو از قرعه کشی مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ خبر داد.

بر همین اساس مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، و مشخص شدن تیم های همگروه جام جهانی فوتبال در روز چهارشنبه ۱۷ جولای ۲۰۱۹ مصادف با ۲۶ تیر ۹۸ در دوحه قطر برگزار می‌شود.

قرعه کشی مقدماتی

بر همین اساس و به گزارش نشریه «الرایة» قطر، در ماه های اولیه میلادی ،اعضای کمیته سازماندهی فدارسیون جهانی فوتبال (فیفا) نشستی به ریاست الکساندر چفرین، رئیس اتحادیه فوتبال اروپا و رئیس این کمیته برگزار کردند که در نتیجه آن، تاریخ ۱۷ آوریل ۲۰۱۹ مصادف با ۲۸ فروردین ۱۳۹۸ به عنوان روز قرعه‌کشی مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ در منطقه آسیا اعلام شد که با تاخیر این تاریخ به ۱۷ جولای ۲۰۱۹ مصادف با ۲۶ تیر ۹۸ به عنوان روز قرعه‌کشی مرحله گروهی دور انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ در منطقه آسیا مشخص شد که هر دو قرعه‌کشی در شهر دوحه قطر محل برگزاری جام جهانی ،برگزار خواهد شد.

قرعه کشی مقدماتی

اعضای کمیته سازماندهی فیفا همچنین روی موضوع آغاز مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در منطقه آسیا از ماه ژوئن ۲۰۱۹ (خرداد و تیر ۹۸) و آغاز برگزاری بازی‌ های مرحله گروهی دور انتخابی این رقابت‌ها – ۸ گروه ۵ تیمی – از ماه سپتامبر ۲۰۱۹ (شهریور و مهر ۹۸) بحث و تبادل نظر کردند. همچنین مرحله گروهی دور انتخابی جام جهانی ۲۰۲۰ در ماه مارس ۲۰۲۲ (اسفند و فروردین) کاملاً به پایان خواهد رسید.

قرعه کشی مقدماتی

جدول نتایج قرعه کشی جام جهانی ۲۰۲۲

در ادامه بعد از مشخص شدن تیم های همگروه ایران در تیر ماه در این بخش بروز رسانی شده و جدول نتایج را در این بخش درج خواهیم کرد.در سیدبندی که انجام شد ایران در سید یک قرار گرفته است.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو