از پس خرید مانیتور گیمینگ و غول پیکر Alienware بر می آیید؟

83

1398/3/26

17:38


کمپانی Alienware در جریان نمایشگاه CES 2019 به محصولی اشاره کرده بود که به واقع مانیتور گیمینگ غول پیکری با فناوری های مدرن به حساب می آید؛ در آن زمان داده های چندانی از این محصول منتشر نشده فقط به گفته ی Alienware می دانستیم که در نیمه دوم سال 2019 باید منتظر شگفتی گران قیمت این کمپانی باشیم؛ حال Alienware در حاشیه E3 2019 به معرفی این محصول پرداخته است.

از پس خرید مانیتور گیمینگ و غول پیکر Alienware بر می آیید؟

مانیتور غول پیکر Alienware برای گیمرهای پولدار!

این مانیتور بسیار بزرگ یک پنل 55 اینچی نوع OLED دارد که حتی از برخی از تلویزیون های OLED شرکت LG با همین ابعاد نیز گران تر است؛ هر چند که روند معرفی مانیتورهای بزرگ چندی است که رواج یافته است، اما این محصولات همچنان با قیمت های بالایی به فروش می رسند؛ خصوصا اگر از یک پنل OLED اختصاصی و ویژگی های بازی برخوردار باشند.

مانیتور گیمینگ Alienware

این مانیتور با درگاه های HDMI 2.1 و DisplayPort 1.4 معرفی شده و می تواند از رزولوشن 4K با نرخ 120 فریم پشتیبانی نماید. دو ویژگی دیگر این مانیتور پشتیبانی از HDR و Variable Refresh Rate به اختصار VRR است. در صورتی که کامپیوتر یا لپ تاپ خود را به درگاه DisplayPort 1.4 متصل نمایید می توانید از فناوری NVIDIA G-Sync نیز بهره مند شوید. باز هم بد نیست بدانید که این مانیتور همچنان در مراحل توسعه قرار گرفته و تا CES 2020 با قیمت اصلی خود معرفی می گردد.

اما پیشبینی قیمتی آن توسط برخی منابع، 3000 دلار و یا حتی بیشتر است. با این وجود کاربران زیادی از پس خرید این مانیتور گیمینگ گران قیمت اما حرفه ای برنخواهند آمد!

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو