تنها خودروی پنج ستاره کشور در میان محصولات ایران‌خودرو

منبع: عصر خودرو

18

1399/5/27

16:13


درخشش هفت محصول با چهار ستاره

تنها خودروی پنج ستاره کشور در میان محصولات ایران‌خودرو

به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایکوپرس، طبق گزارش ارزشیابی خودرو‌های ساخت داخل که توسط اداره کل صنایع حمل و نقل وزارت صنعت، معدن و تجارت منتشر شده، در تیرماه امسال خودروهای هایما S7 اتوماتیک ایران خودرو خراسان، تندر 90 پلاس اتوماتیک، دنا پلاس، پژو 207 اتوماتیک، پژو 207SD اتوماتیک، پژو 207SD و پژو 207 نیز هر کدام چهار ستاره کیفی به دست آوردند.
رانا، پژو 206SD، پژو 206 و اچ.30 کراس و دنا سه ستاره کیفی را از آن خود کردند و خودرو‌ی پژو پارس اتوماتیک ایران خودرو کرمانشاه نیز سه ستاره‌ای شد.
خودرو‌های سورن ایران خودرو تبریز، پژو پارس ایران خودرو کرمانشاه، پژو پارس ایران خودرو فارس، پژو پارس ایران خودرو مازندران و پژو پارس صنایع خودروسازی فردا همگی سه ستاره کیفی را از آن خود کردند.
همچنین سمندایران خودرو تبریز سه ستاره کیفی را از آن خود کرد.
براساس آخرین ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، هایما S5 نیز در ردیف محصولات سه ستاره قرار دارد که ارتقای آن به سطح کیفی چهار ستاره جزو اهداف امسال ایران‌خودرو است.
در برنامه امسال، علاوه بر ارتقای 10 درصدی کیفیت در تمامی محصولات، ارتقای کیفیت 405 اس.ال.ایکس و وانت آریسان به سطح سه ستاره کیفیت نیز در دستور کار ایران‌خودرو قرار دارد. ارتقای کیفیت محصول سمند به سطح سه ستاره کیفی از برنامه‌های امسال بود که در خردادماه محقق شده است.
نتایج حاصله نشان می‌دهد، گروه صنعتی ایران‌خودرو توانسته در شرایط تحریمی و با نظارت کامل بر زنجیره ارزش خودرو، کیفت محصولات تولیدی خود را حفظ کرده و به دنبال ارتقای آن نیز باشد. مجموعه کارکنان این خودروساز و شرکت‌های زیرمجموعه و زنجیره تامین، با برنامه‌ریزی دقیق و نظارت کامل بر کیفیت محصولات، هدف اصلی که همان ارتقای رضایت مشتریان است را محقق خواهند کرد.

دانلود با کیفیت

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو