شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم «مقاومت»؛ تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره «مقاومت»

منبع: سینما پرس

16

1399/5/27

22:01


سینماپرس: براساس اعلام دبیرخانه شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم «مقاومت» مهلت ثبت‌نام و دریافت آثار در این رویداد تمدید شد.

شانزدهمین جشنواره فیلم «مقاومت»

سینماپرس: براساس اعلام دبیرخانه شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم «مقاومت» مهلت ثبت‌نام و دریافت آثار در این رویداد تمدید شد.

به گزارش سینماپرس، بنابر اعلام دبیرخانه و نظر به استقبال فیلمسازان برای شرکت در بخش‌های مختلف این دوره از جشنواره فیلم «مقاومت»، مهلت ارسال اثر به بخش‌های مختلف این رویداد سینمایی تمدید شد.

علاقه‌مندان می‌توانند تا ۱۰ شهریورماه آثار خود را برای شرکت در سه بخش «مدافعان سلامت»، «فیلمسازان بسیجی» و «جشنواره جشنواره‌ها» که از ۳۱ شهریور تا ۶ مهرماه همزمان با هفته دفاع مقدس برگزار خواهد شد، ارسال کنند.

زمان اعلام آثار پذیرفته شده در بخش مسابقه «مدافعان سلامت»، «فیلمساران بسیجی» و «جشنواره جشنواره‌ها» ۲۲ شهریورماه است.

همچنین مهلت ارسال آثار به مرحله دوم جشنواره فیلم «مقاومت» که شامل بخش‌های «مسابقه اصلی»، «سیدالشهدای مقاومت»، «روایت قلم»، «نقد و پژوهش تحلیل»، «فیلم به معنای مطلق» و انتخاب برگزیدگان ملی «فیلمسازان بسیجی» است تا ۳۰ مهرماه تمدید شد.

زمان اعلام آثار پذیرفته شده در این ۶ بخش که از یکم تا هفتم آذرماه همزمان با هفته بسیج برگزار می‌شود، نیز ۱۵ آبان تعیین شده است.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو