انتشار تک‌ آهنگ‌های تازه از فریدون، زندوکیلی و سالار عقیلی

منبع: ایران آرت

2

1399/6/27

14:45


تک آهنگ‌ها و آلبوم‌های جدیدی در راه است؛ از جمله قطعه "فصل پریشان شدنم" با صدای علی زندوکیلی و تک آهنگ "جمعه بی شنبه" به خوانندگی فریدون آسرایی.

ایران آرت: ۵ آلبوم موسیقی در ژانرهای سنتی (۱ آلبوم) و پاپ (۴ آلبوم) و ۵۴ تک آهنگ در ژانرهای سنتی (۲ قطعه)، پاپ (۴۳ قطعه) و تلفیقی(۹ قطعه) طی روزهای گذشته از دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز گرفتند

آلبوم های "رودین" به آهنگسازی و خوانندگی میلاد رضا، "ستاره دنباله دار" به آهنگسازی و خوانندگی میثم گودرزی، "نگاه" به آهنگسازی مجید رضازاده و خوانندگی امین عراقی، "سرمازده" به آهنگسازی و خوانندگی میرحسین حسینی و آلبوم موسیقی سنتی "زخمه" به آهنگسازی و خوانندگی مسعود میرزاحمد مجوز انتشار دریافت کرده اند.  

از میان تک قطعه هایی که مجوز انتشار آن‌ها صادر شده می توان به قطعه "عشق" به خوانندگی حسام الدین سراج و آهنگسازی فرید الهامی، قطعه "نگار بی وفا" به خوانندگی سالار عقیلی و آهنگسازی مسعود تدینی،   قطعه "نوروز ما" (به پاسداشت طبیعت و نوروز) به خوانندگی محمد رشوند و آهنگسازی رامین عبداللهی، قطعه عاشورایی "دیدار" به خوانندگی امیر شیشه گران و آهنگسازی فرید نادری، قطعه "جمعه بی شنبه" به خوانندگی فریدون آسرایی و اهنگسازی پیام شفاهی و "فصل پریشان شدنم" به خوانندگی و آهنگسازی علی زند وکیلی اشاره کرد.

در شش ماهه نخست سال جاری، سالار عقیلی  برای ۴ قطعه دیگر  به نام‌های می ترسم، قطعه مادر (به مناسبت روز مادر)، قطعه باران بهاری و قطعه دلبسته شدم از دفتر موسیقی مجوز دریافت نموده  است. این در حالی است که میزان درخواست مجوز برای آثار پاپ و تلفیقی بیشتر شده و آثار ارائه شده در حوزه سنتی افزایش نداشته است.

روابط عمومی دفتر موسیقی در اتنهای خبر ارسال شده با توضیح اینکه گزارش صدور مجوز دفتر موسیقی هر هفته در قالب خبر منتشر می شود، توضیح داده که برای این آثار صرفا مجوز انتشار صادر شده و زمان انتشار آن در اختیار مالک اثر خواهد بود.

 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو