دانلود بازی معدنچی طلا - Gold Miner Classic

منبع: عصر ایران

3

1399/6/27

14:57


Gold Miner Classic: Gold Rush – معدنچی طلا: نسخه کلاسیک نام یک بازی آرکید قدیمی و محبوب با ایده ای ساده اما بسیار سرگرم کننده می باشد که از طرف استودیوی سنگاپوری SENSPARK CO., LTD تولید و منتشر شده است. این بازی از همان ابتدایی ترین روزهای انتشار با توجه بسیار زیادی رو به رو شد و توانست طرفداران بسیاری پیدا کند.

Gold Miner Classic: Gold Rush نزدیک به 15 سال پیش در قالب یک بازی فلش برای پلتفرم کامپیوتر منتشر شد و خیلی سریع بین بازیکنان آن زمان محبوبیت کسب کرد. با پیشرفته شدن بازی های موبایلی، اما خیلی ها هنوز به دنبال تجربه بازی های کلاسیک و نوستالژیک هستند. تا قبل از اینکه استودیوی بازی سازی SENSPARK بخواهد نسخه بازسازی شده و اصلی Gold Miner را برای موبایل ها توسعه دهند، چندین توسعه دهنده فرعی دیگر بازی های مشابه و بعضاً کپی هایی دقیقاً شبیه به نسخه اصلی را بازسازی کردند و برای موبایل ها و تبلت های اندرویدی منتشر کردند اما هیچکدام حس و حال واقعی که این بازی باید داشته باشد را نداشتند! اما بالاخره بعد از انتظارهای فراوان شرکت SENSPARK با تهیه و تولید چندین بازی از این مجموعه در کنار نسخه ای کلاسیک و اورجینال از آن، به صبر طولانی مدت مخاطبین پایان داد!

دانلود بازی معدنچی طلا

اگر پیش از این با بازی Gold Miner آشنا شده باشید، حتماً می دانید که سبک این بازی به چه صورت است. اما اگر آشنایی خاصی با این بازی ندارید، ما ویژگی های کلی آن را برای شما بازگو می کنیم. شما همچنین می توانید با مشاهده ویدئوی تریلر معرفی بازی هم با سبک و سیاق بازی آشنا شوید. در Gold Miner Classic: Gold Rush شما در نقش یک معدنچی هستید که برای استخراج سنگ ها و جواهرات قیمتی و دست نخورده مثل طلا و الماس به یک معدن رفته است.

دانلود بازی Gold Miner Classic: Gold Rush

تصویری


ویدئو