بازی های واقعیت مجازی جدید Splinter Cell و Assassin’s Creed معرفی شدند

منبع: زومجی

3

1399/6/27

15:10


جدیدترین اخبار بازی به مخاطبان می‌گویند که یوبی‌سافت از ماه‌ها قبل چهار استودیو خود را متمرکز روی ساخت دو بازی واقعیت مجازی جدید در مجموعه‌ی «اسپیلنتر سل» و سری بازی Assassin's Creed کرده است. این بازی‌ها حداقل فعلا در انحصار هدست واقعیت مجازی جدید فیسبوک یعنی Oculus Quest 2 خواهد بود؛ هدستی که با قیمت ۲۹۹ دلار در تاریخ ۱۳ اکتبر (۲۲ مهر) عرضه خواهد شد.

هدست واقعیت مجازی آکیولس کوئست 2 وزنی کمتر از نسخه‌ی اول این هدست‌ها دارد و از ۲۵۶ گیگابایت حافظه‌ی داخلی، صفحه‌ی نمایشی با کیفیت نزدیک به 4K و ۶ گیگابایت رم بهره می‌برد. فیسبوک هم ظاهرا حساب زیادی روی این محصول باز کرده است و می‌خواهد با بازی‌های ساخته‌شده توسط شرکت‌های معروف، فروش آن را افزایش دهد.

اساسین کرید و اسپلنتر سل مخصوص هدست واقعیت مجازی فیسبوک

برخلاف مجموعه‌ی «اساسینز کرید» که همیشه در انواع‌واقسام پلتفرم‌ها حضور دارد و این آسیبی به پروسه‌ی ساخت قسمت‌های اصلی آن برای کنسول‌ها و کامپیوترهای شخصی نزده است، سال‌ها از عرضه‌ی یک بازی Splinter Cell واقعی و AAA می‌گذرد. زیرا ظاهرا برخلاف تمامی درخواست‌های طرفداران پروپاقرص سم فیشر، یوبیسافت همچنان بیشتر به درآمدزایی فرعی با این کاراکتر محبوب و قدیمی علاقه‌مند است.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو