تاریخ انتشار بازی واقعیت مجازی Medal of Honor: Above and Beyond مشخص شد

منبع: زومجی

2

1399/6/27

15:10


سری بازی Medal of Honor یکی از محبوب‌ترین بازی‌های شوتر اول شخص است که پس از ۸ سال سکوت، سال گذشته نسخه جدید آن در قالب یک بازی واقعیت مجازی معرفی شد. همچنین به تازگی مشخص شده بازی Medal of Honor: Above and Beyond در تاریخ ۱۱ دسامبر (۲۱ آذر ۱۳۹۹) منتشر می‌شود. این بازی که توسط Respawn Entertainment منتشر می‌شود ازطریق Rift Platform و Oculus Link در دسترس خواهد بود. همچنین این نسخه از بازی به‌طور همزمان در Oculus Store و Steam با پشتیبانی کامل از SteamVR و قابلیت کراس‌پلی منتشر خواهد شد.

Medal of Honor: Above and Beyond شما را در نقش  نماینده دفتر خدمات استراتژیک (OSS) در اروپا قرار می‌دهد و شما را به جنگ جهانی دوم می‌برد. در این بازی شما در موقعیت‌های جنگی مختلف مانند جنگ‌های هوایی، زمینی و دریایی قرار گرفته و باید مأموریت‌های مختلف هر مرحله را انجام بدهید. Medal of Honor: Above and Beyond شما سه کمپین داستانی است و شا هیچ ظاهری از خود را مشاهده نخواهید کرد و تمام بازی در زاویه دید اول شخص خواهد بود.

دانلود از آپارات

بازی شامل مأموریت و وقایع مختلفی است که شما را در موقعیت‌های داستانی متنوع قرار می‌دهد. همچنین می‌توان انتظار یک بخش چندنفره را در آینده نیز داشت. 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو