دور دوم مقدماتی لیگ اروپا؛ موفقیت همه تیم های مطرح و صعود استوا بخارست در ماراتن 12 گله!

منبع: طرفداری

12

1399/6/28

02:19


دور دوم مقدماتی لیگ اروپا؛ موفقیت همه تیم های مطرح و صعود استوا بخارست در ماراتن 12 گله!

رنس فرانسه پس از شکست مقابل رئال مادرید در فینال جام باشگاه های اروپا 1956، برای اولین بار در یک تورنمنت اروپایی معتبر حضور یافت. استوا بخارست رومانی هم صعود جالبی به مرحله بعد داشت.

دور دوم مقدماتی لیگ اروپا در فصل 21-2020 با برگزاری 45 مسابقه به پایان رسید و یک مسابقه نیز لغو شد.

به گزارش طرفداری، در این مرحله تیم های میلان ایتالیا، تاتنهام انگلیس، گرانادا اسپانیا، وولفسبورگ آلمان، رنس فرانسه، گالاتاسارای ترکیه، رنجرز اسکاتلند، بازل سوئیس و کپنهاگن دانمارک توانستند با شکست دادن رقبای خود، به سلامت از این مرحله عبور کنند و راهی دور سوم مقدماتی لیگ اروپا شوند. استوا بخارست رومانی نیز در ماراتنی جذاب و شگفت انگیز پس از تساوی 6-6 مقابل نماینده صربستان، در ضربات پنالتی به دور بعدی رسید. نگاهی داریم به نتایج تمام مسابقاتی که در دور دوم مقدماتی لیگ اروپا برگزار شدند:

پروژره لوکزامبورگ 0-5 ویلم تیلبورگ هلند
هاماربی سوئد 0-3 لخ پوزنان لهستان
B36 جزایر فارو (5) 2-2 (4) نیو سنتس ولز
قیصر قزاقستان 1-4 آپوئل قبرس
ونتسپلیس لیتوانی 1-5 روزنبورگ نروژ
رنووا مقدونیه شمالی 0-1 هایدوک اسپیلت کرواسی
آرارات ارمنستان 4-3 فولا لوکزامبورگ
آستانه قزاقستان 0-1 پودگوریتسا مونته نگرو
تیوتا آلبانی 0-4 گرانادا اسپانیا
لینکلن جبل الطارق 0-5 رنجرز اسکاتلند
کوپس فنلاند (4) 1-1 (3) اسلووان براتیسلاوا اسلواکی 
بوتوشانی رومانی 0-1 اشکندیا مقدونیه شمالی
بودو گلیمت نروژ 3-1 ژالگیریس لیتوانی
ریتریای لیتوانی 1-5 لیبرتس جمهوری چک 
پلوودیف بلغارستان 1-2 تاتنهام انگلیس
گوتبورگ سوئد 1-2 کپنهاگن دانمارک
نفتچی آذربایجان 1-3 گالاتاسارای ترکیه
فلورا تالین استونی 2-1 ریکیاویک ایسلند
کانا کوای ولز 0-1 دینامو تفلیس گرجستان
جورگاردن سوئد 2-1 اروپا اف سی جبل الطارق
ریگا لتونی - تره فیوری سن مارینو | لغو شد
گئورگی مولداوی 0-1 پارتیزان بلگراد صربستان
هیبرنیانز مالت 0-1 فهروار مجارستان
لاچ آلبانی 1-2 هاپوئل بیرشوا رژیم صهیونیستی
زسکا صوفیه بلغارستان 2-0 باته بوریسف بلاروس
OFI یونان 0-1 آپولون قبرس
لوکوموتیو تفلیس گرجستان 2-1 دینامو مسکو روسیه
مکابی حیفا رژیم صهیونیستی 2-1 کایرات آلماتی قزاقستان
اینتر اسکالدز آندورا 0-1 داندالک ایرلند
المپیا لیوبلیانا اسلوونی 2-3 ژرینسکی بوسنی
سیکلس مقدونیه شمالی 0-2 دریتا کوزووو
شامروک روورز ایرلند 0-2 میلان ایتالیا
پیاست لهستان 3-2 هارتبرگ اتریش
کوکش آلبانی 0-4 وولفسبورگ آلمان
بوراتس بوسنی 0-2 ریوآوه پرتغال
آریس سالونیکی یونان 1-2 کولوس کوالیوکا اوکراین
مورا اسلوونی 3-0 آروس دانمارک
وایکینگ نروژ 0-2 آبردین اسکاتلند
کولراین ایرلند شمالی (0) 2-2 (3) مادرول اسکاتلند
لینفلد ایرلند شمالی 0-1 فلوریانا مالت
استردا اسلواکی 5-3 یابلونتس جمهوری چک
سروت سوئیس 0-1 رنس فرانسه
باتسکا توپولا صربستان (4) 6-6 (5) استوا بخارست رومانی
هونود مجارستان 0-2 مالمو سوئد
اوشیک کرواسی 1-2 بازل سوئیس
استاندارد لیژ بلژیک 2-0 بالا تاون ولز

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو