باید تنها به جنبش های مقاومت تکیه کرد

منبع: حوزه

7

1399/6/28

03:31


حوزه/ شیخ احمد القطان رئیس جمعیت قولنا و العمل و روحانی اهل سنت لبنان طی سخنانی، عادی سازی روابط برخی از کشور های عربی با رژیم اسرائیل و اجرای معامله قرن را محکوم کرد.

باید تنها به جنبش های مقاومت تکیه کرد

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه»، شیخ احمد القطان رئیس جمعیت قولنا و العمل و روحانی اهل سنت لبنان طی سخنانی، عادی سازی روابط برخی از کشور های عربی با رژیم اسرائیل و اجرای معامله قرن را محکوم کرد.

وی با بیان اینکه آنچه این توافقنامه را نقض خواهد کرد، باقی مانده وجدان عربی و اسلامی است، افزود: تا زمانی که جنبش های مقاومت هستند، ما از فلسطین اطمینان خاطر داریم.

شیخ القطان تصریح کرد: امروز تنها باید بر جنبش های مقاومت و مجاهدانی که فلسطین را از رودخانه تا دریا باز پس خواهند گرفت و توافقنامه ها را بی ارزش خواهند کرد، تکیه کنیم.

روحانی اهل سنت لبنان، علمای الازهر، عربستان و کشور های عربی و اسلامی را به اتخاذ موضع مشخص، آشکار و صادقانه در قبال این توافقنامه و عادی سازی روابط با اسرائیل دعوت کرد و از آنان خواست سخن حق را بگویند.

وی همچنین ملت های عربی و تمامی آزادگان جهان را به ایستادگی در برابر همه کسانی که به دنبال تحویل دادن فلسطین به رژیم غاصب صهیونیستی هستند، دعوت کرد.

تصویری


ویدئو