اعمال محدودیت برای تردد در آرامستان کرمانشاه

30

1399/7/9

09:58


فرماندار کرمانشاه از اعمال محدودیت برای تردد در آرامستان کرمانشاه (باغ فردوس) به منظور مقابله با شیوع کرونا خبر داد.

اعمال محدودیت برای تردد در آرامستان کرمانشاه

به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه؛ فضل الله رنجبر فرماندار کرمانشاه با اشاره به اعمال محدودیت برای تردد در آرامستان کرمانشاه از امروز (۹ مهر) تا خروج کرمانشاه از وضعیت قرمز کرونایی، گفت : با همکاری سازمان آرامستان‌های شهرداری، در آرامستان کرمانشاه تا اطلاع ثانوی و تا خروج از وضعیت قرمز کرونایی محدودیت تردد خواهیم داشت.

او گفت : قرار شده فقط یکی از درب‌های باغ فردوس برای برگزاری مراسم خاکسپاری افراد تازه درگذشته آن هم تا ظهر باز باشد و برای قطع زنجیره انتقال بیماری در هر مراسم خاکسپاری تنها چند نفر از بستگان درجه یک متوفی آن هم با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و دستورالعمل های بهداشتی می‌توانند در آرامستان حضور داشته باشند.

فرماندار کرمانشاه از خانواده‌های داغ دیده خواست تا به هیچ عنوان برای برگزاری مراسم سوم، هفتم، چهلم، سال و... در محوطه باغ فردوس برنامه ریزی نکنند، چون تردد در محوطه آرامستان‌ها محدودیت دارد.

او گفت: مجالس عزا یکی از کانون‌های مهم شیوع بیماری کرونا هستند و توصیه می‌شود مردم برای سلامت جان خود و عزیزانشان از برگزاری مجالس عزا برای عزیزان تازه در گذشته خود صرف نظر کنند، چون شیوع کرونا می‌تواند داغ آن‌ها را سنگین‌تر کند .

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو