مدیر بخش بازی‌های رایانه‌ای برادران وارنر به سوالاتی در مورد بازی Hogwarts Legacy پاسخ می‌دهد

منبع: گیم فا

5

1399/7/11

00:09


مدیر بخش بازی‌های رایانه‌ای برادران وارنر به سوالاتی در مورد بازی Hogwarts Legacy پاسخ می‌دهد

سونی امسال بازی Hogwarts Legacy را رونمایی کرد، عنوان نقش آفرینی که در جهان کتاب‌های هری پاتر تنظیم شده است. با این حال ، به دلیل نظرات ترنسوبیک جی.کی رولینگ (J.K Rowling) که در سال جاری باعث ایجاد جنجال بسیار زیادی و با احساسات متناقضی روبرو شد. با این وجود این بازی از روی مجموعه آثار او ساخته می‌شود ولی به دلایل حواشی ایجاد شده توسط او از مشورت او در ساخت این اثر بهره برده نشده است!

در اول اکتبر ، جیسون شرایر (Jason Schreier)در توئیتر در قالب یک ویدیو اعلام می‌کند به‌زودی شاهد پرسش و پاسخی در مورد بازی Hogwarts Legacy خواهیم بود. این ویدئو اعلام  یک پرسش و پاسخ با رئیس بخش بازی‌های رایانه‌ای برادران وارنر، دیوید حداد (David Haddad) بود. به نظر می‌رسد مثل اینکه مخاطبان سوالاتی داشته باشند که می‌خواستند در مورد Hogwarts Legacy و نظرات ترنسوبیک توسط رولینگ مطرح شوند.

حداد پاسخ داد و گفت:

چیزهای زیادی نمی‌توانم در مورد آن‌ها اظهار نظر کنم، به غیر از اینکه سوالاتی ایجاد شده و من می‌خواستم به بهترین وجهی که می‌توانم پاسخگو باشم. روشی که فکر می‌کنم می‌خواهم انجام دهم این است، من می‌خواهم همان چیزی را که از ارشدترین مدیریت اجرایی ما شنیده‌اید تکرار کنم. در حالی که جی کی رولینگ خالق سری هری پاتر است و ما این کار را با قدرت در کنار استودیوی پورت‌کی (Portkey) در بسیاری از جاها پیاده می‌کنیم، او همچنین حق دارد نظر شخصی خود را در رسانه‌های اجتماعی بیان کند. من ممکن است با او موافق نباشم  و ممکن است با موضع آن‌ها در مورد طیف وسیعی از موضوعات موافق نباشم، اما می‌توانم به او حق بدهم که نظر خود را اعلام کند.

شریر همچنین در ادامه صحبت‌هایش از حداد در مورد بحث‌های گرایشات جنسی در بازی خودشان سوال پرسید که وی پاسخ داد عناوین برادران وارنر با سازمان های حقوق LGBTQ همکاری می‌کنند. حداد می گوید که او یک ساعت و نیم وقت صرف صحبت با مدیر نمایندگی رسانه های مربوط به این مسائل در GLAAD کرده است. شریر می‌گوید که در آن پاسخ هیچ اشاره ای به رولینگ یا هری پاتر نشده است. Hogwarts Legacy در دهه ۱۸۰۰ جریان دارد و دارای عناصر نقش‌آفرینی است در حالی که توسط وب سایت Wizarding World تنظیم می‌شود. در حالی که این داستان به خلاقیت‌های رولینگ وفادار خواهد ماند، ظاهراً باید مناطق و شخصیت های جدیدی برای کشف وجود داشته باشد و عنوان شده است که داستان این بازی اثر جدیدی از رولینگ نیست. Hogwarts Legacy قرار است سال آینده برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌اسیتشن ۵، اکس‌باکس وان،اکس‌باکس سری اکس و اس منتشر شود.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو