نیوکاسل 1-4 منچستریونایتد؛ شیاطین سرخ زمین خوردند و جانانه برخواستند

نیوکاسل 1-4 منچستریونایتد؛ شیاطین سرخ زمین خوردند و جانانه برخواستند


منبع: طرفداری

4

1399/7/27

00:31


نیوکاسل 1-4 منچستریونایتد؛ شیاطین سرخ زمین خوردند و جانانه برخواستند

شاگردان اوله گونار سولسشر با کسب یک برد ارزشمند، با روحیه بالا سراغ بازی با پاری سن ژرمن می روند. 

منچستریونایتد در یک بازی خارج از خانه که خودش آن را برای خود سخت کرد، نیوکاسل را از پیش رو برداشت. در شبی که برونو فرناندز بالاخره پنالتی از دست داد، دو تن از مدافعان شیاطین سرخ به کمک خط حمله تیم آمدند. 

مشخصات بازی نیوکاسل و منچستریونایتد

  • روز و تاریخ برگزاری: 17 اکتبر 2020 / 26 مهر 1399
  • ساعت: 22:30 به وقت تهران
  • تورنمنت: هفته پنجم فصل 21-2020 لیگ برتر انگلیس
  • داور: کریگ پاوسون
  • ورزشگاه: سنت جیمزز پارک
  • گلزنان: لوک شاو (گل به خودی-2) برای نیوکاسل / هری مگوایر (23)، برونو فرناندز (86)، آرون ون بیساکا (90) و مارکوس رشفورد (5+90) برای منچستریونایتد 

ترکیب تیم های نیوکاسل و منچستریونایتد

 

شرح گل های بازی نیوکاسل و منچستریونایتد

نیوکاسل 1-0 منچستریونایتد؛ شاو (2): سانتر زمینی کرافت از سمت راست با اثر گذاری شاو و با غافلگیری دخیا وارد دروازه تیم مهمان شد. 

نیوکاسل 1-1 منچستریونایتد؛ مگوایر (23): روی کرنر ارسالی ماتا، مگوایر آزادانه به سمت توپ دوید و با یک ضربه دقیق دروازه دارلو را گشود. 

نیوکاسل 1-2 منچستریونایتد؛ فرناندز (86): در یک ضد حمله رشفورد وارد محوطه جریمه می شد و در حالی که انتظار می رفت شوتزنی کند، فرناندز را در زاویه بسته با دارلو تک به تک کرد و شوت این هافبک پرتغالی به جایی رفت که مهار آن تقریبا برای هیچ دروازه بانی ممکن نبود. 

نیوکاسل 1-3 منچستریونایتد؛ ون بیساکا (90): ون بیساکا پس از یک-دو با رشفورد وارد محوطه جریمه شد و سپس با شوتی سهمگین طاق دروازه حریف را فرو ریخت. 

نیوکاسل 1-4 منچستریونایتد؛ رشفورد (5+90): پاس پشت دفاع عالی فرناندز یک استارت طلایی از رشفورد را به همراه داشت تا این بازیکن در نهایت با یک ضربه بغل پا، برای چهارمین بار دروازه حریف را باز کند. 

خلاصه بازی نیوکاسل و منچستریونایتد

به زودی

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو