آندره آ پیرلو: تیم جوان و با کیفیتی داریم اما باید زمان بدهیم؛ مطمئنم در نهایت در صدر جدول خواهیم بود

منبع: طرفداری

4

1399/7/27

01:36


آندره آ پیرلو: تیم جوان و با کیفیتی داریم اما باید زمان بدهیم؛ مطمئنم در نهایت در صدر جدول خواهیم بود

آندره آ پیرلو گفت با استفاده از بازیکنان جوان و در حین پروسه یادگیری آنها، ریسک هایی وجود دارد اما در نهایت آنها صدرنشین خواهند بود. 

یوونتوس در هفته چهارم سری آ موفق به شکست کروتونه نشد. در شبی که فدریکو کیه زا در اولین دیدار از زمین اخراج شد، پیرلو تیم جوانی به میدان فرستاده بود و بازی با نتیجه 1-1 به پایان رسید. آندره آ پیرلو پس از بازی به DAZN گفت:

متاسفانه ما به خاطر اشتباهات خودمان، در 2 بازی اخیر 10 نفره شدیم اما ما تیم جوانی هستیم که به کار نیاز داریم و با توجه به وقفه های زیاد بازی های ملی، وقت زیادی وجود ندارد. بازیکنان جوان با بازی کردن، به کسب تجربه نیاز دارند و اشتباهات سهل انگارانه ممکن است در پروسه یادگیری آنها پیش بیاید. ما تیمی با کیفیت ساختیم اما هنوز به کار و زمان نیاز داریم. بچه ها از اشتباهات درس می گیرند و متاسفانه این یعنی در چند بازی ابتدایی ریسک وجود دارد.

رونالدو، مک کنی، ساندرو، رومزی و دیبالا در دسترس نبودند و کیه زا به سرعت در ترکیب اصلی یوونتوس قرار گرفت:

ما زمان بسیار کمی برای تمرین داشتیم. تازه دیروز بود که همه ما توانستیم یک جلسه با هم تمرین کنیم. ما بازیکنانی مانند موراتا و کیه زا داریم که به فضاها حمله می کنند. بنابراین ایده ما ارسال پاس بین خطوط بود و گل ما به همین طریق به دست آمد. در زمان بندی پرس اشتباهاتی داشتیم اما همانطور که گفتم، وقتی هنوز در حال روغن کاری ماشین هستید، این چیزها پیش می آید. ما دیروز فقط نیم ساعت روی این تاکتیک کار کردیم. بنابراین در این زمینه پیشرفت خواهیم کرد. بعضی از بازیکنان باید در پست مناسب خودشان بازی کنند. کولوسفسکی بنا به شرایط می تواند در سمت راست بازی کند تا حرکات مورد علاقه اش، یعنی حرکت به مرکز و آوردن توپ روی پای چپش را انجام دهد. 

آرتور ملو از فوتبال اسپانیا می آید. بنابراین دوست دارد پاس کوتاه با ضرب آهنگ ملایم ارسال کند اما در ایتالیا ما بیشتر خواهان پاس طولی هستیم و می خواهیم پاس عمقی سریع ارسال کنیم. روی این مسائل در حال کار کردن هستیم و او با گذشت زمان وفق پیدا می کند. 

میلان با حداکثر امتیازات، در صدر جدول است و آتالانتا 9 امتیازی است. یوونتوس و ناپولی 8 امتیاز دارند و بعد اینتر با 7 امتیاز حضور دارد:

می دانستیم تیم های زیادی که زیاد خرج کرده اند، برای اسکودتو می جنگند. این یک جنگ خواهد بود. ما هم امتیاز به امتیاز خواهیم جنگید. تاکنون کمی امتیاز از دست داده ایم اما من مطمئنم ما در نهایت دوباره در صدر جدول خواهیم بود. 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو