میکل آرتتا: به نحوه بازی آرسنال افتخار می کنم؛ برای پیروزی همه چیز باید به سود شما پیش برود

منبع: طرفداری

3

1399/7/27

02:08


میکل آرتتا: به نحوه بازی آرسنال افتخار می کنم؛ برای پیروزی همه چیز باید به سود شما پیش برود

آرسنال نتوانست عملکرد قبلی خود برابر منچسترسیتی را داشته باشد و مغلوب سیتیزن ها شد.

منچسترسیتی با شکست آرسنال، دومین شکست این فصل شاگردان میکل آرتتا را رقم زد.

به گزارش طرفداری و به نقل از Football London، میکل آرتتا، سرمربی آرسنال بعد از باخت تیمش برابر منچسترسیتی، به سوالات مختلف پاسخ داد:

درباره ی بازی:

احساس کردم در بازی رفته رفته بهتر شدیم و به این باور رسیده بودیم که می توانیم چیزی از بازی به دست آوریم. به نحوه بازی تیم چه از لحاظ انفرادی و چه از لحاظ گروهی افتخار می کنم. داشتن عملکرد مناسب در چنین ورزشگاهی آسان نیست. برای اینکه به پیروزی برسید نیاز دارید تا همه چیز به سود ما پیش برود. نیاز دارید 3، 4 موقعیت نصیب تان شود. 

برای پیروزی همه چیز باید به سود شما پیش برود

آرتتا ادامه داد:

فکر می کنم باید از عقب دفاع می کردیم و آن ها بازیکنان زیادی را نزدیک محوطه جریمه ما می فرستادند بدون اینکه موقعیتی خلق کنند. ناامیدکننده بود که می دیدیم تیم به این اندازه عقب رفته است. می توانستیم موقعیت های بیشتری در یک سوم دفاعی آن ها ایجاد کنیم. برای پیروزی همه چیز باید به سود شما پیش برود.

درباره ی VAR: 

من فقط به داور گفتم که صحنه را بررسی کند و فکر نکنم که این کار را کرده باشد و برای همین از این موضوع ناامیدم. 

صحنه ای که می توانست پنالتی باشد و بررسی VAR:

خب این صحنه باید بررسی می شد. آن ها گفتند که چک کردند و من نیز به شان گفتم که چه طور ممکن است که این صحنه را بررسی کرده باشید وقتی فقط 2 ثانیه روی آن وقت گذاشتید؟ مشخص است که چیزی آنجا وجود دارد.

راجع به ویلیان:

باید این قابلیت را داشته باشیم تا در چند پست بازی کنیم و فضاهای مختلف را پوشش دهیم. سخت بود که 2 مهاجم را روی نیمکت بگذاریم اما تصمیم فنی و تاکتیکی بود. در برخی مواقع جواب داد اما به هر حال ویلیان پیشرفت خواهد کرد و من از عملکرد او راضی ام.

راجع به استقامت تیم:

ما می خواهیم به همه جا برویم و پیروز شویم. برای اینکه به آنجا برسیم باید در 96 دقیقه کارهای خوب و مفیدی انجام دهیم. کارهای خوبی کردیم اما باید از شانس های مان اسفاده کنیم. من 4 سال در آن رختکن بودم و رسیدن به چنین رویکرد و استقامتی که مقابل منچسترسیتی نشان دادیم بسیار سخت است.


مطالب مشابه


تصویری


ویدئو