علوی: تیمی که سقوط کرده و شرافت دارد، تیم خوبی است

منبع: ورزش 3

7

1398/2/28

10:04


سرمربی تیم استقلال خوزستان از بازیکنان تیمش تمجید کرد و ابراز امیدواری کرد این تیم سال بعد دوباره به لیگ برتر بازگردد.

علوی: تیمی که سقوط کرده و شرافت دارد، تیم خوبی است

به گزارش "ورزش سه"، سید محمد علوی شنبه شب پس از شکست تیمش برابر سایپا در هفته بیست و نهم لیگ برتر در نشست خبری، اظهار کرد: متأسفانه بازی را خوب شروع نکردیم و همین باعث شد که با دو اشتباه فردی، دو گل نیز دریافت کنیم ولی رفته رفته بهتر و به بازی مسلط شدیم.

 

او ادامه داد: نیمه دوم را خیلی خوب شروع کردیم اما متأسفانه توپ‌های ما وارد گل نشد و تمرکز کافی را برای تمام کردن کار نداشتیم. بضاعت ما همین بود. ما سه چهار بازیکنان‌مان را هم به دلیل مسائل انضباطی نداشتیم. بیش‌تر بازیکنان ما از لیگ دو و سه به لیگ برتر آمده‌اند. در هر صورت تا آنجا که توانستیم تلاش کردیم و باید ببینیم در بازی آینده با سپاهان چه اتفاقی رخ می‌دهد.

 

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان درباره آینده این تیم نیز عنوان کرد: امیدوارم که باشگاه در لیگ یک هم تیم‌داری کند. استقلال در لیگ ایران عنوان قهرمانی را دارد و امیدوارم این تیم در خوزستان پابرجا باشد و مجدداً سال آینده به لیگ برتر برگردد. با جوانان فعلی تیم می‌توان تیم خوبی برای خوزستان ساخت. در حال حاضر ۹۰ درصد بازیکنان تیم بومی هستند.

او افزود: مصطفی کیانی نیز بازیکن خوبی است که از اندونزی پیشنهاد دارد. ان‌شاالله که بتواند لژیونر شود.

علوی گفت: سه چهار بازیکن را به علت بی انضباطی نداریم و باید مقابل آن‌ها بایستیم تا به این بازیکنان مواردی را یاد دهیم. در مجموع از عملکرد تیم راضی‌ام و وقتی تیم سقوط کرده، با شرافت بازی کنند یعنی تیم خوبی است.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو