آشنایی با برخی از ویزاهای مهم برای ورود به کشور استرالیا

منبع: تاپ تراول

2

1399/8/30

17:07


لیدوما تریپ

استرالیا، یک مقصد جذاب برای مهاجرت

استرالیا یکی از مقاصد جذاب جهان هم برای مسافرت و هم برای اقامت است. سالانه میلیون‌ها توریست از طبیعت خاص این کشور بازدید می‌کنند و از مناظر خاص آن به ویژه در سواحل جنوب شرقی و البته شهرهای مدرن لذت می‌برند. در مقابل بسیاری هم این کشور را برای مهاجرت و اخذ اقامت دائم انتخاب کرده و به دنبال این هستند تا از طریق راه‌های مختلف موفق به این کار شوند. راه‌هایی چون تحصیل، پناهندگی، سرمایه‌گذاری و … . در ادامه راه‌های اخذ ویزا و اقامت در این کشور را با هم مرور خواهیم کرد.

استرالیا، یک مقصد جذاب برای مهاجرت

ویزای توریستی استرالیا

از آنجایی که مناظر تاریخی و طبیعی منحصر به فردی در کشور استرالیا وجود دارد، یکی از انتخاب‌ها جذاب برای سفرهای توریستی است. علاوه بر این شهرهای صنعتی و مدرن با مراکز فروش جذاب هم دلیلی است تا افراد برای سفرهای خارجی این کشور را انتخاب کنند. به همین خاطر سالانه تعداد زیادی از افراد برای اخذ ویزای توریستی استرالیا اقدام می‌کنند.

استرالیا، یک مقصد جذاب برای مهاجرت

همچنین خانواده‌هایی که نزدیکان و عزیزان آنها در این کشور اقامت دارند هم برای سفر و تازه کردن دیدار به ویزای توریستی استرالیا نیاز دارند. در کنار این موارد برای شرکت در کنفرانس‌های علمی و تجاری هم باید ویزای توریستی داشت. با این تفاسیر ویزای توریستی استرالیا را می‌توان به سه دسته ویزای توریستی دیداری، ویزای توریستی با تضمین مالی اسپانسر و ویزای توریستی برای بیزینس تقسیم کرد. مدت اعتبار این ویزاها  3 ماهه، ۶ ماهه و یکساله است. برای اطلاع از شرایط این نوع ویزا و مدارک مورد نیاز بهتر است از یک مجموعه مطمئن در این زمینه راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید.

اقامت در استرالیا

در سفر به استرالیا، به خصوص اگر این کشور را برای کار و زندگی بپسندید؛ راه‌های زیادی برای دریافت اقامت دائم آن وجود دارد. برای مثال اداره مهاجرت این کشور بیشتر از روش اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری استقبال می‌کنند و این روش یکی از روش‌های مطمئن برای دریافت اقامت این کشور است.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو