اتلتیکو مادرید 1-0 بارسلونا؛ و سرانجام طلسم 10 ساله شکسته شد

منبع: طرفداری

2

1399/9/2

01:32


اتلتیکو مادرید 1-0 بارسلونا؛ و سرانجام طلسم 10 ساله شکسته شد

اتلتیکو مادرید و بارسلونا برای نخستین بار در این فصل به مصاف هم رفتند و این اتلتی بود که فاتح زمین لقب گرفت تا طلسم 10 ساله را بشکند. 

اتلتیکو مادرید و بارسلونا در چارچوب هفته دهم لالیگا مقابل هم صف آرایی کردند. اتلتیکو مادرید به عنوان تیم شکست ناپذیر پا به این دیدار گذاشته بود و حریفش تیمی بود که کمی از بحران خارج شده بود و با هدف رسیدن به رتبه های بالای جدول به زمین آمده بود. تیم میزبان 10 سال بود که موفق به شکست بارسلونا در لالیگا نشده بود و به لطف گل کاراسکو روی اشتباه عجیب تراشتگن، به این طلسم خاتمه داد. این همچنین نخستین برد سیمئونه در لالیگا مقابل بارسلونا بود. 

اطلاعات بازی اتلتیکو مادرید و بارسلونا

  • تاریخ برگزاری: شنبه، 1 آذر 1399 (21 نوامبر 2020)
  • ساعت برگزاری: 23:30 به وقت تهران
  • مکان برگزاری: استادیوم وندا متروپولیتانو (مادرید)
  • داور: آقای خوزه مونوئرا
  • گلزن اتلتیکو مادرید: کاراسکو (3+45)
  • گلزن بارسلونا:

ترکیب ابتدایی و آمار تیم های اتلتیکو مادرید و بارسلونا

کاراسکو تک گل تیمش را به ثمر رساند و بهترین بازیکن لقب گرفت. 

اتفاقات مهم بازی و شرح گل ها 

بازی راس ساعت 23:30 به وقت تهران با سوت آقای مونوئرا آغاز شد. 

در دقیقه 3 حرکت دمبله با سانتر همراه شد که ضربه گریزمان به شکلی خطرناک از بالای دروازه عبور کرد.  دقیقه 5 سائول نیگز با شوت خود پاسخ حمله بارسلونا را داد که تراشتگن با واکنشی زیبا توپ را به اوت فرستاد.  دقیقه 12 و جدی ترین موقعیت بازی! حرکت ترکیبی بازیکنان اتلتیکو مادرید جواب داد و در نهایت ضربه مارکوس یورنته به تیرک دروازه بارسلونا برخورد کرد. 

هرچه زمان بازی جلوتر می رود از سرعت آن کاسته می شود. هر دو تیم احتیاط را در دستور کار خود قرار داده اند. 

در دقیقه 41 پاس فوق العاده آلبا در محوطه جریمه به مسی رسید. ستاره آرژانتینی اما ضربه آرامی به توپ زد و اوبلاک مشکلی در مهار آن نداشت. 

 

دقیقه 3+45 و گل برای اتلتیکو مادرید! کوریا با یک پاس پشت دفاع کاراسکو را صاحب توپ کرد. در حالی که یک مدافع بارسلونا در آن ناحیه حضور داشت، تراشتگن به شکل عجیبی از دروازه بیرون آمد و دریبل خورد. کاراسکو با شوتی آرام دروازه بارسلونا را فروریخت. 

خوشحالی پس از گل کاراسکو / اتلتیکو مادرید - بارسلونا

مونوئرا مونترا سوت خود را به نشانه پایان نیمه اول به صدا درآورد.


نبمه دوم با سوت داور آغاز شد. 

در دقیقه 58 سانتر مسی با ضربه لنگلت همراه شد که اوبلاک به خوبی آن را مهار کرد. 

جرارد پیکه در دقیقه 62 به دلیل مصدومیت تعویض شد و جای خودش را به سرجینیو دست داد. حالا روبرتو به خط هافبک منتقل شده و دی یونگ در قلب دفاع ادامه خواهد داد. 

در دقیقه 89 اوبلاک در دفع توپ ضعیف ظاهر شد و توپ به بریتویت رسید که ضربه او بلوکه شد. یک دقیقه بعد شوت روبرتو به مدافعان برخورد کرد و به شکل خطرناکی راهی کرنر شد. 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو