ارلینگ هالند: یوسف موکوکو بزرگ ترین استعداد اروپاست؛ از فاوره به دلیل تعویض مقابل هرتابرلین عصبانی هستم

منبع: طرفداری

3

1399/9/2

12:42


ارلینگ هالند: یوسف موکوکو بزرگ ترین استعداد اروپاست؛ از فاوره به دلیل تعویض مقابل هرتابرلین عصبانی هستم

ستاره نروژی دورتموند با ثبت 4 گل در مقابل هرتابرلین، نقش مهمی در پیروزی خارج از خانه تیمش ایفا کرد. 

ارلینگ هالند، ستاره نروژی دورتموند که شب گذشته در جریان پیروزی 5 بر 2 تیمش مقابل هرتابرلین، موفق به ثبت پوکر شد، می گوید از تعویض شدن در دقیقه 79 بازی توسط لوسین فاوره ناراحت است و اگر در زمین می ماند، تعداد گل هایش را بیشتر می کرد. 

به گزارش طرفداری و به نقل از گل، ارلینگ هالند جوان که روز گذشته عنوان پسر طلایی اروپا را به دست آورده بود، با ثبت عملکردی فوق العاده در مقابل هرتابرلین و به ثمر رساندن 4 گل در تنها 33 دقیقه، به تیمش در کسب پیروزی خارج از خانه، کمک بسیار زیادی کرد. هالند در ادامه و در دقیقه 79 بازی توسط لوسین فاوره تعویض شد و یوسف موکوکوی جوان به جای او به زمین رفت. با این حال، به نظر می رسد، مهاجم نروژی زنبورها اندکی از این کار فاوره ناراحت است و این عقیده را دارد که در صورت ادامه حضور در زمین می توانست تعداد گل هایش را بیشتر کند. او گفت: 

صادقانه بگویم که بعد از بازی فاوره از من پرسید چند گل به ثمر رساندم. او گفت: "آیا 3 گل زدی؟" و من در پاسخ گفتم: "نه، فقط 4 گل زدم چرا که مرا از زمین تعویض کردی" به همین دلیل در حال حاضر کمی از دست او عصبانی هستم اما این اتفاق افتاده است و دیگر کاری نمی توان کرد. 

هالند در ادامه در مورد یوسف موکوکو که با تعویض به جای او، جوان ترین بازیکن تاریخ بوندسلیگا لقب کرد، اظهار داشت: 

فکر می کنم او بزرگ ترین استعداد حال حاضر اروپاست. او تنها 16 سال و 1 روز دارد که بسیار فوق العاده است. او بسیار بسیار جوان است و راه زیادی در پیش دارد. او 14 روز با تیم اصلی تمرین کرده بود و در آن زمان 7 یا 8 بازیکن به خاطر حضور در اردوی تیم ملی، نبودند. او زمانی که بازی 5 بر 2 بود به زمین آمد تا اولین بازیش در بوندسلیگا را انجام دهد و البته که باید به تلاش هایش ادامه دهد. ما بازیکنان هجومی زیادی در ترکیبمان داریم که او به جای آن ها بازی کرد و هیچکدام از آن ها در بازی مقابل هرتابرلین فرصت بازی پیدا نکردند.


همچنین بخوانید:

هرتابرلین 2-5 دورتموند؛ پیروزی شاگردان فاوره با چاشنی پوکر پسر طلایی اروپا 

یوسف موکوکو جوان ترین بازیکن تاریخ بوندسلیگا شد

 

شوخی صفحه توییتر هرتابرلین با ارلینگ هالند: مگر ماشین ها هم می خوابند؟


 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو