گوشی جدید سونی اکسپریا با نمایشگر ۵.۵ اینچی در راه است

منبع: گجت نیوز

2

1399/9/2

13:14


گوشی جدید سونی اکسپریا با نمایشگر ۵.۵ اینچی در راه است

بنا بر شایعاتی که به تازگی منتشر شده گوشی جدید سونی اکسپریا – Sony Xperia در سایز کوچک و با نمایشگر ۵.۵ اینچی به زودی معرفی و عرضه خواهد شد.

مدتی است که شرکت سونی عرضه مداوم گوشی‌های خود را متوقف کرده و به نحوی می‌توان که از دور رقابت سنگین با سایر برندهای محبوب مانند سامسونگ و اپل کنار کشیده است. با این وجود، همچنان شاهد عرضه شدن برخی گوشی‌ها مانند اکسپریا ۵ مارک ۲ هستیم که نشان می‌دهند سونی هنوز هم به فکر عرضه گوشی‌های قدرتمند بوده و ممکن است باز هم در آینده بازار فروش گوشی‌های خود را بدست آورد.

این در حالی است که اخیرا اطلاعاتی از یک گوشی جدید به نام اکسپریا ۱۰ مارک ۳ لو رفته که ظاهرا دستگاه میان‌رده این شرکت با پشتیبانی از فناوری اینترنت نسل ۵ است و از پردازنده اسنپدراگون ۶۹۰ بهره می‌گیرد. با این حال به علاوه این دستگاه، اخیرا شایعه جدیدی درباره یک گوشی دیگر از این شرکت دیده شده که طبق آن، گفته می‌شود که سونی قصد دارد تا یک اسمارت‌فون با نمایشگر ۵.۵ اینچی و پردازنده‌ای که از اینترنت ۵G پشتیبانی می‌کند را در سال ۲۰۲۱ معرفی کند.

گوشی جدید سونی اکسپریا - Sony Xperia

گرچه این اطلاعات در حال حاضر فقط در حد یک شایعه است، اما همانطور که می‌دانید در گذشته نیز شرکت سونی برای کوچک کردن پرچمداران خود مانند اکسپریا ایکس زد ۲ کامپکت بسیار محبوب بوده و هیچ بعید نیست که این نقشه باز هم برای جلب توجه کاربران تکرار شود. البته لازم به ذکر است که پیش از این شایعه هم اطلاعاتی درباره گوشی جدید سونی اکسپریا شنیده شده بود، اما در نهایت ساخت آن به دلیل نداشتن قابلیت پشتیبانی از اینترنت نسل ۵ کنسل شد.

همچنین گفته می‌شود که چیپ‌های اسنپدراگون ۷۷۵ برای گوشی‌های آینده Sony Xperia استفاده خواهند شد تا تمامی آن‌ها از اینترنت ۵G بهره‌مند شوند؛ گرچه، این خبر هم در حال حاضر تنها در حد یک شایعه باقی می‌ماند تا در سال ۲۰۲۱ اطلاعات رسمی بیشتری را درباره پرچمداران و میان‌رده‌های بعدی سونی بدست آوریم.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو